IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Imbracaminte si incaltaminte pentru sport
kalua
post May 17 2007, 03:09 PM
Post #1





Musafir






Stim cu toate cat de importanta este mai ales incaltamintea de sport, este o alegere individuala pentru ca practicam diverse sporturi si avem picioare diferite, cu toate astea va intreb ce incaltari purtati la ce fel de sport si cat sunteti de multumite de ele?

Eu am platfus si ma impac foarte bine cu o pereche de Asics (modelul nu-l mai stiu) pe care-i port la orice fel de sport. Sunt singurii de la care nu ma dor picioarele. Am avut Reebok pentru aerobic si-mi terminau picioarele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
senorita
post Jul 4 2007, 07:17 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 34
Joined: 7-June 07
Member No.: 1,757



Habar nu aveam ca exista si incaltaminte speciala pentru aerobic... adik stiam de adidasi pentru baschet, pentru alergare, casual, fashion... si cam atat (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Eu am niste adidasi f comozi, de strada, pe care ii am de ceva vreme si am zis sa ii intrebuintez la aerobic, ca tot a ma chinuie talentul de la o vreme pe la sala (bine, mai rarut ca-i mai dragut, intelegeti voi (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif) ) Faza nasoala e ca alunec destul de tare cu ei si imi pierd echilibrul cand fac exercitiile... Am incercat sa iau unii Adidas Gazelle, mi s-a parut ca au talpa cu mai mult cauciuc, dar aceeasi poveste... Sa inteleg ca astia speciali de aerobic au talpa dintr-un material special? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
kalua   Imbracaminte si incaltaminte pentru sport   May 17 2007, 03:09 PM
dr_wise   Pai asta urlu si eu de ceva vreme: imi trebuie mus...   May 17 2007, 04:58 PM
kalua   dr_wise, pe mine, din cauza platfusului, ma omoara...   May 17 2007, 05:02 PM
dr_wise   Stii ceva? Nu poti sa le tragi o poza celor pe car...   May 17 2007, 05:07 PM
kalua   Alora demult le-am facut vant, aratau cam asa:   May 17 2007, 05:26 PM
BiancaDonath   Hm...mare dreptate ai tu cu Asics ul.Sotul meu car...   Jun 13 2007, 01:18 PM
senorita   Jul 4 2007, 07:17 PM
misssn7   Eu am unii nu stiu ce firma cu talpa de zici ca n-...   Jul 5 2007, 01:33 AM
ala80   Doctoresa, ia uite ce am gasit eu pentru tine:   Jul 15 2007, 07:33 PM
dr_wise  


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 8th June 2024 - 11:01 AM