IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cum a fost nunta voastra?, Intamplari, surprize, imbracaminte, mancare, restaurant
kalua
post Jul 5 2007, 12:58 PM
Post #1





Musafir






Cum s-a desfasurat nunta voastra? Ce surprize - placute sau neplacute - ati avut? Cum v-ati imbracat? Ce fel de muzica ati avut? Cum a fost mancarea? Ce a fost cel mai stresant si care moment cel mai placut? Cum v-ati simtit in fata preotului si cum in fata persoanei de la starea civila? etc. etc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Nimphetamin
post May 18 2008, 10:09 PM
Post #2


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



Da, crinolina.
Eu nu am vrut cu crinolina, mai ales ca mi-am dorit o rochie care sa nu arate ca o rokie de mireasa tipica. Numai ca nu am gasit nimic si pe comanda ma feresc sa fac.
Cu rochia a fost dragoste la prima vedere, dar am zis ca nu vreau crinolina. Si cand am vazut cum sta fara, am zis sa iau si crinolina. Rochia era facuta pt crinolina, nu cadea la fel de frumos fara.
In plus, la caldurile alea, nu cred ca as fi suportat sa se lipeasca de pulpe (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
kalua   Cum a fost nunta voastra?   Jul 5 2007, 12:58 PM
ioannaraluka   Noi peste fix o saptamana aniversam 4 ani asa ca i...   Jul 5 2007, 02:51 PM
Bacardi_Girl   Pai da' chiar nu e nimeni....:lol: in afara de...   Jul 6 2007, 06:35 AM
ioannaraluka   Pai cand au vazut ca se fac poze au mai lasat un p...   Jul 6 2007, 10:07 AM
kalua   Si mie-mi place peisajul si rochia. :)   Jul 6 2007, 12:37 PM
ioanat   hmm, amintiri, frumoase amintiri. Peripetii, hai s...   Jul 6 2007, 02:38 PM
nicoleta_oana   buna!sunt noua aici pe site si am avut nunta i...   Jan 8 2008, 10:06 AM
Fanny   Nicoleta :welcome: si asteptam sa revii cu imagini...   Jan 8 2008, 10:50 AM
Altheea   am avut nunta in aug 2007, la un restaurant pe mal...   Jan 9 2008, 12:00 PM
Altheea   gata,am revenit cu poza! Jan 9 2008, 07:07 PM
veruta  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 1st June 2024 - 06:09 PM