IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Lucrari de licenta
Globetrotter
post Aug 1 2009, 11:11 AM
Post #1


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Deschid acest topic pentru toti cei ce au nevoie de ajutor, informatii de orice fel pentru lucrarile de licenta. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Lucrarea mea de licenta este legata de turismul in Transilvania, mai exact de cetatile sasesti. Asa ca ma intereseaza in special orice fel de informatie legata de acestea (pe domeniul turismului, mai putin istoric si arhitectonic).
Lucrarea este in mare parte facuta insa mi se pare ca m-am blocat si nu stiu de unde sa mai iau informatii. Ma intereseaza in special baza materiala, dar orice ajutor imi poate fi folositor. Daca stiti de anumite carti, site-uri, studii statistice sau de alt fel, sau orice imi poate aduce niste informatii folositoare, va rog sa le postati, pentru ca m-ati ajuta foarte mult. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

This post has been edited by bookaholic: Aug 1 2009, 11:11 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Globetrotter
post Jan 8 2010, 10:05 PM
Post #2


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Cindy, mersi mult, esti o draguta ca de obicei. (IMG:style_emoticons/default/sexylady.gif)
Luni ii arat lucrarea finala profei. Pana atunci ma uit daca am de unde scoate si niste note de subsol. (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Deci la bibliografie am scris eu si surse web (ca de acolo am pozele) dar ma intrebam daca trebuie la fiecare poza in parte sau merge si asa. (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)
Din cartea aia parca imi amintesc si eu cate ceva. Mi-a zis profa ca studiul de caz e important, restul nici nu prea conteaza. (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif) Si ea zicea ca sa fac eu o campanie, dar mi se pare mai ok cum zici tu, sa analizez una deja existenta, preferabil pe cea a Sibiului-capitala culturala europeana. O sa o intreb... Si o sa ma uit si de cartile celelalte. Multumesc frumos. (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
bookaholic   Lucrari de licenta   Aug 1 2009, 11:11 AM
Cindy   Hmm nu stiu ce sa spun, nu am mai facut de mult ge...   Aug 1 2009, 12:12 PM
bookaholic   Mda, am fost prin regiunea Sibiului dar am gasit m...   Aug 1 2009, 04:54 PM
Cindy   Iti place germana? :) Dar tu cand ai de dat licent...   Aug 2 2009, 01:38 PM
bookaholic   :morderis: Pai tocmai, ca nu stiu germana. Am doua...   Aug 2 2009, 02:44 PM
Fanny   Book, care sunt sursele de informare folosite pana...   Aug 2 2009, 06:46 PM
Cindy  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 26th May 2024 - 10:34 AM