IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cine si ce te enerveaza la TV?, Emisiuni, moderatori, chiar posturi TV
Diana.
post Feb 25 2010, 12:34 AM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ce va enerveaza la tv? Aveti vreun post TV care va scoate din sarite? Eu nu mai suport Antenele, de exemplu, ca sa nu mai spun nimic de zerotv pe car el;-am scos de tot din canalele setate ale televizorului...
Ma mai scot din sarite toate emisiunile cu pitzi si poance, precum si emisiunea doamnei Columbeanu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
... Si mai sint! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Globetrotter
post Feb 26 2010, 04:09 PM
Post #2


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Mie multa vreme mi-au placut Carcotasii, dar de vreun an-doi asa parca nu mai au haz... Mi se pare ca au devenit "penibiluti" (IMG:style_emoticons/default/thumbsdown.gif) si emisiunea consta mai mult in bebeluse dansatoare (2, 4, in curand o sa fie 10... (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) ) si glume proaste decat in ironii fine si inteligente (cum erau la inceput... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) ).
Ah, si nu pot sa-l suport pe Mircea Badea. Spune faza nteligente, amuzante de multe ori, dar nu stiu ce are. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) Daca ma uit la el mai mult de cinci minte imi vine sa-i dau pumni intr-una. E enervant, se crede buricul pemantului, atotstiutor si toti ceilalti sunt niste penibili. (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

This post has been edited by Book: Feb 26 2010, 04:11 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6th June 2024 - 11:35 AM