IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Coafuri pentru parul cret / ondulat
wizz
post Jun 15 2007, 04:28 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 15-June 07
Member No.: 1,804



hello ppl mam gandit sa fac topicu asta pt k sunt persoane (printre care ma numar si eu) care au parul cretz si nu stiu sa si`l aranjeze sau nu stiu ce tip de tunsoare li s`ar potrivi!!
eu ma fata rotunda si parul cretz si nu stiu cum sal tund ca sami stea bine vreau o schimbare radilca !! dak ati mai intalnit cazuri sau stiti articole de pe alte siteuri cu cuafuri va rog datimi un PM sau postati aici am mare nevoie de ajutor mai ales k am si o nunta in familie (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) in acest topic puteti vb despr tot ce e legat de parul cretz
Coafuri pentru par cret si ondulat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Mariaaa
post Sep 13 2011, 06:33 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 4
Joined: 13-September 11
Member No.: 10,593



Multumesc mult.
Parul meu este mai uscatel(ca orice par cret, de altfel). Deci fin in nici un caz, poate doar in prima zi dupa ce imi aplic masca. Dupa aceea devine uscat. Firul de par nu este nici gros nici subtire(ar fi el mai gros daca nu ar mai suporta vopsea si placa din cand in cand). Sa zicem totusi ca e grosut...ca am vazut fire mult mai subtiri decat al meu.
Inca ceva...este destul de des.
Sper ca va ajuta informatiile sa imi dati niste idei interesante.
Ce ziceti, ar fi o nebunie sa-mi fac un breton dragut asa? Prea mare chinul sa stau sa-l indrept? Ma tot gandesc si eu (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) ca tare ma mai plictisesc de el asa cum este dintotdeauna. Problema este ca as vrea o coafura mai indrazneata dar in acelasi timp nu am curaj sa-mi tai din lungime prea mult. Si spun ca nu am curaj nu pentru ca chiar nu as avea curaj, ci pentru ca am mai fost tunsa mai scurt si imi statea groaznic. Lungimea asta imi sta cel mai bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd June 2024 - 07:56 PM