IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Gafa zilei. Din ciclul "si geniile gresesc". Iar noi nu facem exceptie!
Diana.
post Dec 15 2011, 01:05 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sa va spun ce fata desteapta sint eu!
Nu m-am uitat in ultima saptamina in trafic si nici in statisticile siteului sa vad cum evolueaza eLady...
Ieri seara ma uit si ma apuca pandaliile: cum mama ma-sii, sa scadem cu peste 60% cind avem o tona de articole de sezon, plus felicitari, plus am pus cred in jur de vreo 100 de materiale noi?! Imposibil, zic, ceva se intimpla!!!
Stau eu sui sa gindesc drept, de shimbat siteul sa il zapacim pe google nu s-a schimbat, dimpotriva!
Cind colo, ce sa vezi!
Inainte sa il lansam i-am rugat pe baieti sa nu il lase pe dl google sa intre pe siteul nou pe care lucram, ca sa nu indexeze de-aiurea/duplicat!
Bun, si cu atitea emotii la lansare, "bariera" pusa a ramas acolo, ca s-a uitat de ea!!!
Asa ca dl google cind a venit, a gasit usa incuiata si obloanele trase! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Acuma am pierdut doua saptamini... da` nu-i bai, vine inapoi si atunci il vom primi cu portile larg deschise si piine si sare!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 1st June 2024 - 11:20 AM