IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cum avem grija de sanii nostri?Vreau sa fie mai ridicati, Top metode de a avea sanii ridicati.Creme.Exercitii etc
AdelaTm
post Jul 24 2008, 11:13 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 19
Joined: 21-May 08
Member No.: 3,915



Fetelor.Am avut mereu sanii mai mari.
Daca la varsta adolescentei imi era rusine cu ei,din cauza asta am adoptat pozitia unui spate mai cocosat,acum vreau sa fiu mandra de ei.
Si acum la cei 27 spre 28 ani,vreau sa incep sa am grija de ei.Dar cum?
Nu sunt foarte mari,dar am inceput sa port cupa C decand am pus niste Kg pe mine (imi pare rau ca nu stiu exact cum se i-a marimea si cupa la sutien,explica odata cineva la televizor,zicea ceva de numar par si impar,si aduni niste numere ,nu mai stiu),acum am 85 cupa C,s-ar cel putin asta era marimea la ultimul sutien.
MA gandesc daca voi slabi daca voi ii voi mai avea asa de mari.Ma gandesc daca voi slabi semnificativ ,adica vreo 15 Kg.
Oricum daca slabesti ti se lasa sanii.
Nu stiu daca asta e cauza pentru care sunt lasati sau alta.MA gandesc sa-mi cumpar si ceva sa stau mai dreapta.
Nu am incercat pana acuma ceva solutii,dar a venit momentul lor.
As vrea sa fac un clasament,a lucrurilor ce as putea sa fac sa-mi rezolv problema.
Initial m-am gandit la creme,dar la care?
Apoi m-am gandit la metoda de electrosimulare?
Apoi exercitii fizice speciale cu greutati.
Daca ati incercat care credeti ca are efect mai bun.Cu ce sa incep?
Daca v-a fi cazul imi voi face operatie,daca voi naste copii ,adica dupa 45 de ani.Am vazut ca raman cicatrici.Oare cat costa o operatie?Intreb de curiozitate.Puteti posta si exercitii.
In cazul sunt fun gimnastica pasiva,dar m-as tenta sa am si niste brate tonice,cu forma de muschi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
AdelaTm   Cum avem grija de sanii nostri?Vreau sa fie mai ridicati   Jul 24 2008, 11:13 PM
Maàt   Caca. Nu poti avea grija doar de sini, trebuie sa ...   Jul 25 2008, 01:36 AM
bebe_maria   Adela eu iti raspund mai mult din auzite de la pri...   Jul 26 2008, 08:34 PM
madalinas   Si eu am aceleasi probleme...Incearca sa faci exer...   Sep 12 2008, 02:31 PM
Summer Dream      Eu am avut sanii mici mai multi ani (subiecte d...   Aug 8 2009, 01:50 PM
grig1984   breastfast cica ar ajuta. mai sunt xxl bust, grobu...   Jun 8 2016, 12:16 PM
Iustina M   Recomand o consultatie la dr. Silvia Stanculescu, ...   Aug 19 2016, 12:46 PM
Maria G.   Eu mi-am facut o marire de sani la DR.

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th May 2024 - 12:57 AM