IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Ejaculare feminina
Flavius
post Feb 3 2010, 12:13 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 10
Joined: 2-February 10
Member No.: 7,901



Ok, ideea topicului este in felul urmator; Exista ejaculare feminina? Daca da, ce este?; Daca nu ,ce este???(pentru ca ceva este); Ce experiente ati avut voi pe acest subiect?; And last but not least, daca are legatura neaparat cu orgasmul sau nu?

Acum din experienta mea personala(nefiind foarte mare), tind sa cred ca exista, deoarece am avut ocazia sa observ fenomenul cu actuala prietena. Din ce am obs. pana acum ejacularea feminina consta in expulzarea unor cantitati semnificative de lichid în timpul sau inainte de orgasm. Cantitatea variaza de multe ori, de la cateva picaturi, pana ,pardon my french, la ditamai balta(diametru aproximativ 35-40 cm) pe lenjeria patului+pe mine,depinzand de pozitie.

In final rugamintea mea pt voi este sa imi povestiti din experienta personala fenomeul. Sper sa ma ajuta-ti in a elucida aceasta curiozitate si pana la urma acest mister.

PS - Din cate am citit eu am gasit "The exact source and nature of the fluid continues to be a topic of debate among medical professionals." citat de pe wikipedia deci nu stiu cata relevanta stiintifica are.




PPS - Imi cer scuze pt limbajul grobian folosit sau pt posibilele greseli gramaticale, si pt moderatori sze daca am incalcat vreo regula, sunt nou, va rog sa ma corectati si sa fiti ingaduitoare (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
bebe81
post Sep 17 2018, 12:51 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 31
Joined: 20-March 15
Member No.: 12,807



Imbunatatirea performantelor sexuale se poate face si prin exercitii care sa se faca zilnic si care sa se faca corect. Acele exercitii intimp vor conduce la o imbunatatire destul de buna a cresterii performantelor sexuale.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
benonedinca
post Oct 7 2019, 12:09 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 45
Joined: 23-February 15
Member No.: 12,763



QUOTE(bebe81 @ Sep 17 2018, 01:51 PM) *
Imbunatatirea performantelor sexuale se poate face si prin exercitii care sa se faca zilnic si care sa se faca corect. Acele exercitii intimp vor conduce la o imbunatatire destul de buna a cresterii performantelor sexuale.



Si plantele suntn produse care poate ajuta la imbunatatirea vietii sexuale!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Flavius   Ejaculare feminina   Feb 3 2010, 12:13 AM
Fides   Flavius, fara suparare, nu incerci sa deslusesti m...   Feb 3 2010, 12:19 AM
Flavius   Ok Fides, poti sa inchizi topicul acum, vad ca nu ...   Feb 3 2010, 09:04 PM
Fides   Pe prietena ta te-ai gindit sa o intrebi? Topicuri...   Feb 4 2010, 02:58 PM
Flavius   1. Prietena mea a descoperit fenomenul odata cu mi...   Feb 4 2010, 11:00 PM
Book   Flavius, topicurile nu se inchid cand vrei tu. :) ...   Feb 4 2010, 11:14 PM
Fides   Ma tem ca se confunda ejacularea cu lubrefierea me...   Feb 4 2010, 11:15 PM
splendora   Ejacularea feminina exista si multe femei au parte...   Apr 27 2010, 08:32 PM
Diana   Multumesc pentru aprecieri, Splendora. :)   Apr 27 2010, 08:35 PM
laur claudiu   Diana,ma bucur,cel mai destept cedeaza!Cred ca...   Apr 28 2010, 09:08 AM
splendora   Tema a fost luata la misto fara motiv precis. Prob...   Apr 28 2010, 04:48 PM
laur claudiu   No comment desi as putea!Mi-am spus doar opini...   Apr 28 2010, 07:54 PM
Diana   Splendora, te rog sa revii ontopic. Au trecut apro...   Apr 28 2010, 08:27 PM
bebe81   Imbunatatirea performantelor sexuale se poate fac...   Sep 17 2018, 12:51 PM
benonedinca  

Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 10:24 PM