IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

22 Pages V  « < 19 20 21 22 >  
Reply to this topicStart new topic
> Topic de prezentare a montignacelor noi . Bine-ai venit in Clubul Montignac!
Teocris
post Aug 28 2012, 02:01 PM
Post #201


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Pai asta incerc sa fac (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Mama ei de treaba! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) De ce n-om fi fost si noi proiectati cu un buton de restart? Viata ar fi fost muuult mai simpla.
Deci, aici si acum ma jur ca revin pe calea cea dreapta (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 28 2012, 04:52 PM
Post #202


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Te vreau prezenta in fiecare zi la topicul de spovedanie! Promit sa scriu si eu! Numai sa te vad, ca altfel jur ca ma urc in tren si te bat cu mina mea!!! Nu conteaza ca esti mai inalta! Auzi, sa dai cu piciorul la 12 kile ? Aaaaa!!!! Fata, simt cum ma ia iarasi tiroida, auzi!!! O sa ma ai pe constiinta, ca nu am voie sa ma enervez si sa ma supar!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Aug 28 2012, 05:02 PM
Post #203


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



QUOTE(Teocris @ Aug 28 2012, 04:08 PM) *
Mel, slabisesm 12 kilograme apoi m-am lasat pe tanjeala (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Acum nu am deloc motivatie si mi-e foarte greu sa incep iar. Nu mai vreau sa ma plang pentru ca nu-mi face bine la psihic (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Probabil ca pana la sfarsitul saptamanii voi reusi sa ma mobilizez si sa ma reapuc serios de treaba.


Vai ce tare esti! Ai pus cumva la loc?Neaparat sa te apuci din nou sa continui daca mai vrei sa dai jos.Iti doresc succes.Eu nu pot sa ma apuc,poate daca incepe anul scolar ma alatur voua,dar asa drastic ca Teo nu pot sa tin dieta Monti.Ar fi trebuit sa ma apuc vara ca se mananca mai putin,dar n-am avut nicio sansa in vacanta.Poate mai lucrez la psihic.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 30 2012, 08:20 AM
Post #204


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Am inteles, sa traiti! (IMG:style_emoticons/default/322.gif)

Mel, am pus la loc 8 kilograme (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
taniusha
post Sep 10 2012, 03:31 PM
Post #205


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 7-September 12
From: Republica Moldova, Chisinau
Member No.: 11,410



buna, specific ca sunt noua pe aici, imi suna cunoscuta fraza "citesc de citevai zile" tot ce se scrie pe acest forum, sa stiti ca cu aproximativ 2 ani in urma am tinut si eu acest regim, de fapt cumnata mea mi-a dat o lista cu ce trebuie sa maninc, cind si in ce cantitati, ea la studiat pe MM,in comparatie cu ce scrie pe aici ea mi-a dat foarte putine (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) si am slabit 12 kg, vad ca multe sunt permise si eu nu stiam, (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) m-am mentinut cam juma de an si mai apoi incet, incet am adunat la loc, am avut multe tentative sa ma apuc, dar parca nu era cu Doamne ajuta, de 6 zile m-am apucat si pot sa zic ca mergeeeeee (IMG:style_emoticons/default/322.gif) si cartea o citesc ca sa inteleg mai bine si sa nu va sicii pe voi cu intrebari prea multe, oricum stiu ca aveti inima mare si sariti in ajutor orcui, vreau sa le urez tuturor bafta si ms ca existati!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 10 2012, 06:06 PM
Post #206


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Taniusha, bine ai venit! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
taniusha
post Sep 11 2012, 10:27 AM
Post #207


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 7-September 12
From: Republica Moldova, Chisinau
Member No.: 11,410



multumesc! (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Sep 12 2012, 03:21 PM
Post #208


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Bine ai venit Taniusha! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Daca ai nelamuriri, nu ezita sa ne intrebi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Eu tin sa va anunt ca am slabit 3 kilograme (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) De data asta poate ma tin pana la capat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Sep 19 2012, 01:03 PM
Post #209


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Aoleu Teo iar ma-nebunesti!ma faci sa ma gandesc din nou c-ar trebui sa ma tin serios de treaba, desi stiu ca nu sunt in stare sa-l tin ca si tine; mi se pare prea strict.
Dai drumul si umileste-ma ca nu reusesc;mai scrie ca sa-mi mai aduc aminte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Sep 19 2012, 01:55 PM
Post #210


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Mel, situatia e mult mai roz (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) In momentul de fata am 6 kilograme pierdute (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Vad ca se duc repede primele kilograme (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Poate pentru ca acum am tinut ca la carte dieta (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) dar nici inainte nu saream prea tare gardul (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Nu am fost prea serioasa cu promisiunea facuta de a-mi posta meniul zilnic (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

This post has been edited by Teocris: Sep 19 2012, 01:57 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

22 Pages V  « < 19 20 21 22 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:48 PM