IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V  « < 96 97 98 99 >  
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXX, Conversatie
Altheea
post Aug 18 2009, 01:00 PM
Post #971


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



N-am ajuns la doctor, anemia mi-o recunosc singura, traiesc de vreo 25 de ani cu ea (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Ma gandeam sa-mi fac analize dar acum degeaba ma duc, dupa atatea vitamine or sa-mi iasa perfect! Nu stiu, s-au adunat oboseala, stresul. Mai am si caderi nervoase (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Banuiesc ca nu sunt singura mamica neajutorata care trece prin asta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Am ajuns sa visez la lucruri banale, cum ar fi o ora in cada sau 2 ore de singuratate. Doua ore pentru mine si atat in care sa nu vorbesc cu nimeni, sa nu fac nimic, sa nu aud nimic etc.
Tratamentul meu "intensiv" este foarte normal pentru orice mami care alapteaza si pe care o preocupa starea ei de bine :vitamine, calciu si fier. Nimic extravagant. Asta ar fi trebuit sa fac din momentul in care am iesit din maternitate numa' ca's o aiurita delasatoare. Ar trebui sa ma bucur ca n-am ajuns la perfuzii. Ma tin de vitamine, vad cu dupa 3 zile ma simt foarte bine. Daca mai simt cea mai mica senzatie de rau o sa merg si la control. Promit io ! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 18 2009, 01:03 PM
Post #972


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Althe, poate sa fie, Doamne-fereste!, altceva. Du-te la un control, il lasi pe Davidut putintel... Are nevoie de tine sanatoasa. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Imi vine sa ii omor pe astia ! Joi iar nu e apa curenta in Craiova!!!
Joi se închide robinetul
Apa va fi oprită din nou joi în aproape toate cartierele Băniei. Hidroconstrucţia, antreprenorul general care se ocupă cu lucrările de reabilitare a reţelei publice de alimentare cu apă potabilă a oraşului, a solicitat Companiei de Apă „Oltenia“ să oprească pe 20 august furnizarea apei potabile între orele 7.00 - 24.00.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Aug 18 2009, 05:44 PM
Post #973


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Altheea, ai mare grija, du-te la doctor!! De fapt, o parte din simptome le intalnesc si la mine, ma simt tare epuizata, desi mananc, dorm...nu stiu ce e cu mine dar pur si simplu sunt slabita de forte, abia ma tarasc. Poate am si eu un deficit de vitamine?!
Szi, sper sa fie totul bine! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Diana, e inadmisibil asa ceva! Iar?! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

Am fost azi sa ma tund putin si faza funny: cand ajunge la breton, coafeza ramane cu foarfeca uimita: sprancenele tale sunt tatuate?! Nu, sunt naturale. Ea: waa superbe! Numai ca in uimirea ei mi-a tuns mai mult din breton decat voiam si arat putin emo-ish. :|
Am facut un lucru urat azi, s-a tot lipit unul de mine si i-am dat un numar de telefon fals sa scap de el (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Am spus ca ma simt slabita, nu am chef de dating-uri...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Aug 18 2009, 06:11 PM
Post #974


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Gata, mi-am facut programare. Tocmai joi. Maat, sunt exact inaintea ta (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Desi pana joi, cred ca imi si trece nodulul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 18 2009, 06:21 PM
Post #975


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) La mine a trecut dupa citeva luni... Dar nu ma durea si era o boaba de mazare intarita. Deci la ce ora ai tu? La 5 si jumatate?
Joia viitoare sau joi (poimiine) ?
Cindy, da, iar, `tu-le muma-n..biiiiiiiip! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Dar sa stii ca nu e a buna asta cu oboseala cronicizata... Poate ar fi bine sa mergi si tu la medic. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
La urma-urmei mai bine parem toate ipohondre decit sa stam asteptind sa treaca... de la sine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Aug 18 2009, 06:43 PM
Post #976


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Am joia viitoare la 5.45
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 18 2009, 07:40 PM
Post #977


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da, fix inaintea mea. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Insemna ca ne vedem acolo. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Nu mai scapam fara o birfa mica, nu? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Aug 18 2009, 08:20 PM
Post #978


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Bai, deci am ras de pe la 5 pana acum in continuu. A venit un amic de familie, actor (de comedie) de meserie, apare si pe la tv. Mori de ras cu el. Ma doare burta de atata ras.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Aug 18 2009, 08:32 PM
Post #979


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Bravo Pink, e asa de bine sa razi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Maat, iti dai seama ca n-o sa ne plictisim. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 18 2009, 08:52 PM
Post #980


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nu, nu ne vom plictisi. Pe unde o fi Teo? Tiana? Nu le-am vazut prin zona.

E ingrozitor de cald si nu pot da drumul la aer din cauza catelusei, ca-i ensibiloasa tare. Ma asez pe canapea dupa ce bag un film. Acum... sa vedem ce film o sa ma tenteze indeajuns. Ma dusesem in dormitor ...si-a venit "haita" dupa mine, deci o trebuit sa imi mut culcusul daca vroiam si eu putina liniste.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V  « < 96 97 98 99 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 06:26 AM