IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sampoane proaste/ sampoane care produc matreata si xirodermie
Cindy
post Jun 24 2008, 12:20 AM
Post #21


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Pink Lemonade @ Jun 23 2008, 05:39 PM) *
Sa vedeti patanie cu un sampon profi de salon.

Am fost sa ma coafez si sa ma spal pe cap si m-am trezit cu coji si tot tacamul. (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Cu o falca-n cer si una-n pamant m-am dus la salon sa fac tam tam ca nu e posibil, ca eu am mai folosit Wella si ca niciodata nu mi s-a intamplat asa si sa-mi zica ce mama ma-sii mi-au pus in cap si chioamba aia de la salon mi-a zis ca s-a terminat Wella si ca au luat si ele Pantene si au pus in sticla pana le vine comanda. (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif)


Serios?! Ce proasta! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) Mai si recunoaste cu nonsalanta..Despre ce salon e vorba? Macar sa stiu sa nu pasesc pe acolo nici accidental.

Ce ser?! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

This post has been edited by sweet_girl: Jun 24 2008, 12:21 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 24 2008, 11:58 AM
Post #22


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Un salon relativ nou de la mine din oras.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jun 24 2008, 12:08 PM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Ce faza naspa...si de ce ma rog au pus in sticla de wella si nu l-au tinut in ambalajul original de panthene sa vada clienta cu ce o spala? Asta e inselatorie! (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Merita un opc pe cap!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ulpia
post Jan 10 2009, 12:32 PM
Post #24


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 145
Joined: 30-September 07
Member No.: 2,328



Eu nu am patit nimic rau de la Pantene, dimpotriva este cel mai bun sampon pe care l-am folosit vreodata. Imi face parul usor de aranjat, matasos si cu volum;e singurul care m-a scapat de cojile de pe cap si de mancarimea de nesuportat pe care sampoanele antimatreata nu le ajutau. Xerodermia poate aparea si din cauza ca pielea capului este putin uscata si folositi un sampon mult prea degresant sau lasati samponul prea mult timp inainte sa-l clatiti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deeas0414
post Mar 12 2010, 09:53 AM
Post #25


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 11-March 10
Member No.: 8,164



Ce parerea aveti de cosmeticele Hemel ?

In primul rand va spun ca sunt dependenta de cumparaturile online si comand frecvent dupa acestea deoarce ies mult mai ieftin ca in magazine, binenteles si shoppingul in magazine are locul lui in tabieturile mele. Printre comenzile mele, am comandat un sampon pentru volum si un ulei fresh de la un magazin online, editat se numeste ( nu stiu daca am voie sa spun numele pe forum ), produsele sunt exceptionale si naturale, vorbesc de ce am luat pana acum iar pretul lor cel mai corect, mie cel putin mi s-au parut foarte tari si sa va zic si de ce: coletul mi-a venit in 4 zile prin Posta Romana, dar a meritat pt. ca nu am platit transportul (eu sunt din Bistrita Nasaud,Visuia), ambalaj exceptional acum nu stiu ce sa zic dar perioada cand am facut comanda era inceputul lui martie, si produsele erau in pungi de cadou, perfect pentru un mic dar, asa ca am mai facut o comanda acum 5 zile si azi dim am ridicat-o, printre produse un creion negru de buze care l-am testat acu 20 min si parca iti picteaza buzele, vorbesc strict de ce am folosit pana acum. Astept pareri daca ati mai folosit aceste produse si daca da, ce recomandati : parti rele, parti bune, sau alte magazine cu cosmetice naturale daca stiti sau ati comandat, ce mai e pe piata fetelor, nu ma refer Avon sau Oriflame, ci la ce e nou si natural. Astept pareri, va pup !

This post has been edited by Book: Mar 12 2010, 10:30 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Mar 12 2010, 10:34 AM
Post #26


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Nu ai voie sa dai link catre site-uri romanesti. (IMG:style_emoticons/default/slap.gif) Si in plus, nu inteleg de ce ai scris la topicul asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 12 2010, 12:05 PM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pentru ca e venita sa faca SPAM. Si promovarea MLMurilor e interzisa de regulament...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alina.B
post Sep 10 2010, 10:48 AM
Post #28


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 9-September 10
Member No.: 9,171



Dupa 3 ani de head & shoulders anti dandruff si nici o ameliorare in privinta matretii, am intrat pe diverse forumuri si am citit ca favorizeaza si caderea parului deoarece e un sampon agresiv. Si mie imi cade parul...nu se incurca. poate e o coincidenta, dar inainte nu aveam asemenea probleme. voi ce parere aveti? ati sesizat cv asemanator?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Sep 10 2010, 01:52 PM
Post #29


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Eu in liceu l-am folosit, pe la 17 ani si mi-a cazut mult. Acum nu stiu daca era de la sampon sau de la schimbarile hormonale. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alina.B
post Sep 10 2010, 11:44 PM
Post #30


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 9-September 10
Member No.: 9,171



Tot ce e posibil. Oricum ar fi, o sa iau o pauza de la el sa vad daca exista vreo schimbare. Multumesc pt raspuns.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 05:04 PM