IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce program ai azi ?, Topic pentru descris planul zilei respective... si a cit s-a realizat
Diana.
post Jul 3 2010, 07:24 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Azi am avut in program curatenie, spalat, spalat husele de la canapeaua mea, zestrea fetei (2 perne, covorase si doua cearsafuri).
Mincare am facut repede (peste prajit pentru noi si papa pentru Ara cu dovlecel, morocv, ardei si carnita de vita, papa"tocarnita" asta fiarta cu bobite de la Hill`s) si pentru miine am in program cumparaturi urgente ca a inceput sa cam bata vintul prin frigider si trebuie facuta aprovizionarea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Aug 5 2010, 10:08 AM
Post #12


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Azi mi-am propus sa asez rufele in dulap, ca stau saracele pe fotoliu de cateva zile (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) Si mai am de actualizat o baza de date (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) si de facut curat pe birou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jul 30 2011, 11:19 AM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Azi am de facut curat peste tot, de aranjat boarfe, de dus cutii cu incaltari in garaj, de aranjat haine in dulap (cite o incapea!!! ), de facut mincare, de spalat si de pus niste muscate intr-un ghiveci. Si ma gindeam sa pun si niste floricele in gradina, oi vedea!
Cu ajutorul Lui Dumnezeu , te fac pe toate!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 13 2011, 08:10 PM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Azi am spalat, am mutat florile din ghivece mici in ghivece mai mari. Harnica, nevoie mare! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cosmina10
post Sep 20 2011, 07:57 PM
Post #15


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 8
Joined: 12-September 11
From: Bucuresti
Member No.: 10,591



Azi, defapt maine caci acum este seara, mi-am rezervat 4 ore din programul meu incarcat pentru frumusetea si sanatatea corpului meu, asa incat am facut programare la salonul spam, abia astept momentul asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 20 2011, 08:01 PM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cosmina, la urmatoarea incercare de spam, zau ca iti trimit factura!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Sep 21 2011, 08:57 AM
Post #17


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Azi am treaba, muuuulta treaba la munca. Am intrat putin sa vad ce mai e pe forum si ma apuc de treburi. Gata vacanta! (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 31 2013, 12:12 PM
Post #18


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ieri seara am spalat doua masini, insa le-am pus la uscat de-abia acum, ca eram varza de oboseala.
Ieri am facut smotru in toata casa, inclusiv am scos balutele de pe pereti ai am adunat manual parul de judicut si arut de pe jos (dupa ce am bagat aspiratorul, evident).
Azi am de facut acelasi lucru pentru cele 3 camere de sus.
Inutil sa va spun ca ma dor miinile cu tot cu omoplati, nu? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 12 2013, 03:00 PM
Post #19


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Azi vreau sa pun aspiratorul in toata casa si sa sterg balutele de pe pereti. Slava Domnului ca nu o sa fie multe, pentru ca le-am sters si acum doua saptamini.
Plus dat cu mopul si sters praful de peste tot.
Si mai vreau sa mai spal nitel si sa intind rufele din masina. Le-am clatit ieri fara sa stiu ca e sarbatoare! (IMG:style_emoticons/default/omg.gif)
Miine avem niste prieteni la gratar si incerc sa nu ma fac de ris (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


Am si am adunat "productia" de cacatei din curte, sa tundem iarba, ca in unele locuri a crescut de peste 35 cm! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Apr 15 2013, 11:28 AM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Ti-ai incarcat bine de tot ziua de azi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Spor la treaba!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:09 AM