IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Gafa zilei. Din ciclul "si geniile gresesc". Iar noi nu facem exceptie!
Diana.
post Dec 15 2011, 01:05 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sa va spun ce fata desteapta sint eu!
Nu m-am uitat in ultima saptamina in trafic si nici in statisticile siteului sa vad cum evolueaza eLady...
Ieri seara ma uit si ma apuca pandaliile: cum mama ma-sii, sa scadem cu peste 60% cind avem o tona de articole de sezon, plus felicitari, plus am pus cred in jur de vreo 100 de materiale noi?! Imposibil, zic, ceva se intimpla!!!
Stau eu sui sa gindesc drept, de shimbat siteul sa il zapacim pe google nu s-a schimbat, dimpotriva!
Cind colo, ce sa vezi!
Inainte sa il lansam i-am rugat pe baieti sa nu il lase pe dl google sa intre pe siteul nou pe care lucram, ca sa nu indexeze de-aiurea/duplicat!
Bun, si cu atitea emotii la lansare, "bariera" pusa a ramas acolo, ca s-a uitat de ea!!!
Asa ca dl google cind a venit, a gasit usa incuiata si obloanele trase! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Acuma am pierdut doua saptamini... da` nu-i bai, vine inapoi si atunci il vom primi cu portile larg deschise si piine si sare!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 15 2011, 02:28 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



off (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif) lasa e bine ca ati observat si in 2 sapt. si nu mai mult!

O gafa incredibila mi s-a parut a unei tipe care intreaba pe yahoo answers: "What's felacio? That's what my bf want's for his birthday, is it a video game? They didn't have it Best Buy." (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
click
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2012, 05:06 PM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Gafa uriasa a jurnalistilor de la CNN: Cipru confundat cu Sicilia
Postul de televiziune CNN a gafat inexplicabil cand a plasat orasul Nicosia 2000 de kilometri mai la vest, mai exact in Sicilia. Jurnalistii americani prezentau un material despre calificarea cipriotilor de la Apoel Nicosia in sferturile de finala ale Champions League. In timp ce prin telefon, in legatura directa, se afla unul dintre jucatorii cipriotilor, Nuno Morais, pe harta de pe ecran orasul Nicosia, unde Apoel a invins-o pe Olympique Lyon, era trecut in Sicilia.
Explicatia jurnalistilor de la CNN a fost ca exista totusi o localitate cu numele Nicosia si in Sicilia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Nov 13 2012, 03:29 PM
Post #4


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509





http://www.youtube.com/watch?v=V2OdXyonrjY

This post has been edited by Teocris: Nov 14 2012, 03:48 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 03:09 PM