IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Personalitatea, aptitudini si atitudini
Diana.
post Apr 24 2009, 11:27 AM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bookaholic, de ce sa ne fie rusine sa vorbim despre noi insene ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Apr 24 2009, 01:02 PM
Post #22


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Nu m-am referit la asta in nici un caz. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Nu trebuie sa iti fie rusine sa vorbesti despre tine.
Am vrut sa spun doar ca nu toata lumea este asa de hotarata. Ea spunea ca nu stie ce vrea de la viata si nici cine este cu adevarat, si eu incercam doar sa spun ca o inteleg. (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif) Cand nu stii nici tu cam ce ai vrea sa faci nu iti vine sa le vorbesti altora despre asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Apr 24 2009, 05:15 PM
Post #23





Musafir






Nu radeti fetelor, ca eu am 38 de ani si inca descopar lucruri noi despre mine, lucruri pe care mi-ar lace sa le fac. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Adevarul este ca devii constienta de tine insati in timp, facand atat lucruri care-ti plac cat si lucruri care nu-ti plac. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Recycle_bin, nu trebuie sa te sperii, mai ai timp sa iti dai seama ce-ti place si ce nu, oricum te mai schimbi cu trecerea anilor, devii mai sigura pe tine. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 24 2009, 08:49 PM
Post #24


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Book, crede-ma ca habar nu am ce vreau de la viata. Nu imi mai pierd timpul intrebind-ma ce as vrea. Vreau sa traiesc fiecare clipa ca si cum ar fi ultima, la maxim. De-o fi sa crap miine, o sa vreau sa mor cu regretul ca nu am incercat si facut mai multe. Plinge inima-n mine sirefuz sa ma mai las luata de val.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Apr 24 2009, 08:56 PM
Post #25


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Foarte frumos, Maat, (IMG:style_emoticons/default/322.gif) asa este bine sa traiesti. Asa gandesc si eu, daca stai sa analizezi prea mult pierzi momente pretioase.
Cred ca ai vrut sa spui ca nu o sa vrei sa mori cu regretul ca nu ai facut mai multe, nu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 25 2009, 02:57 PM
Post #26


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mai bine sa regret ce am facut decit sa regret ca nu am facut.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotte
post Apr 25 2009, 07:46 PM
Post #27


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 817
Joined: 7-May 06
From: Ro Mania
Member No.: 324



Pink are niste versuri, looking for the right track, always on the wrong track.....life is not complicated, I am just misunderstood (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Si eu, ca Pescarush, mai gasesc cate ceva la mine, si problema e, ca sunt plina de surprize, nici eu nu stiu cum reactionez in anumite situatii.
Am avut o perioada cand aveam grija doar de sufletul meu, apoi o perioada cand ma interesa doar corpul meu, mi-a luat ceva timp sa fac pereche.
Personalitatea e mai mult decat un pic de caracter, cum credem noi, e vorba de copilarie, de familie, prieteni, experiente de viata, calatorii etc.
In ultimul timp chiar am inceput sa citesc carti de psihologie, ca sa imi explic anumite reactii, care pareau a fi ciudate.Sa vedem ce mai gasesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 09:31 PM