IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Cele mai bune diete, diete
soffia_bianca
post Apr 1 2007, 09:17 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 1-April 07
Member No.: 1,426



Haideti sa facem un topic cu cele mai bune diete!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
kalua
post Apr 1 2007, 06:49 PM
Post #2





Musafir






Pe timp indelungat eu am vazut rezultate remarcabile doar cu doua diete: Weight Watchers si Montignac.
Orice s-ar face, alimentatia trebuie schimbata s noua forma trebuie pastrata toata viata. Binenteles ca la faza de slabit sunt alte conditii decat la cea de mentinere, indiferent de dieta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabitza28
post May 19 2008, 02:33 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 19-May 08
Member No.: 3,904



QUOTE(kalua @ Apr 1 2007, 07:49 PM) *
Pe timp indelungat eu am vazut rezultate remarcabile doar cu doua diete: Weight Watchers si Montignac.
Orice s-ar face, alimentatia trebuie schimbata s noua forma trebuie pastrata toata viata. Binenteles ca la faza de slabit sunt alte conditii decat la cea de mentinere, indiferent de dieta.

Buna..nu stiu daca sunt unde trebuie...dar am neaparata nevoie de ajutor (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) Am auzit astazi de dieta montignac si cum am vrut sa vad despre ce e vorba am dat peste voi...deci...am 173 cm si spre rusinea mea am 100kgnu chiar ..dar si 94 tot 100 (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) nuuuu?
In toata viata mea nu am tinut decat o singura cura de slabire,cand am mancat numai castraveti si am slabit 13kg in aproape 2 luni...numai ca deja 5 le am pus la loc,si nu a trecut nici un an..
As vrea sa stiu pe ce se bazeaza dieta asta si daca a dat cu adecarat rezultate...
TREBUIE sa dau jos...nu ma mai suport...MA AJUTA CINEVA???????????
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
soffia_bianca   Cele mai bune diete   Apr 1 2007, 09:17 AM
sylvia_31   Eu votez cu...Monti FOR EVER !!!   Apr 1 2007, 04:31 PM
dr_wise   Me too, sylvia!!! Forever!!...   Apr 1 2007, 05:06 PM
kalua   Pe timp indelungat eu am vazut rezultate remarcabi...   Apr 1 2007, 06:49 PM
gabitza28  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 09:35 AM