IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce puneti pe primul plan? Fizicul sau personalitatea barbatului?
tiana
post Sep 2 2009, 04:36 PM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 899
Joined: 31-May 09
From: arad
Member No.: 6,600



QUOTE(SurPrix @ Aug 24 2009, 03:04 PM) *
Nu cred că e tocmai OK. Dacă un asemenea bărbat dă peste o femeie care e superioară lui, s-ar putea să reacţioneze nu tocmai bine. Un "lăudăros" ar trebui să fie plin de aroganţă şi competitivitate, atāt de multă competitivitate īncāt orice apreciere care nu i se adresează lui īl poate supăra.

Surprix,depinde ,fiecare dintre noi avem "calcaiul lui Ahile",convietuirea cu un barbat puternic poate fi interesanta!

Pe mine pot sa spun ca ma atrage prima data aspectul,as minti daca as spune ca nu,dar am nevoie si de acel "clic" care se declanseaza doar daca respectivul scoate ceva inteligent pe gura.
Cu privire la "barbatii care se lauda, chiar daca arata bine si au cu ce se lauda?" dragele mele, toti si toate santem la fel(adica daca avem cu ce ne laudam)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stopcadru
post Nov 3 2009, 07:35 PM
Post #12


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 31-October 09
Member No.: 7,395



sunt de genul masculin si mi as permite sa raspund si eu daca imi permiteti. Apreciez la prima vedere fizicul unei femei, dar daca ii lipseste simtul umorului si acea parte de suflet care s ate faca sa vibrezi parca nu mai face mare lucru frumusetea ! Importanta e frumusetea din interior, din privre, din ginduri !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lucia_bk
post Dec 10 2009, 03:50 PM
Post #13


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 9
Joined: 10-December 09
Member No.: 7,614



Bineinteles ca personalitatea, dupa aceea fizicul.Degeaba e frumos daca daca nu are nimic in cap, ca altfel s-ar numi exponat.............parerea mea
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Dec 10 2009, 03:57 PM
Post #14


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Dar daca e foarte inteligent dar fizicul iti provoaca repulsie?
Eu personal nu cred ca pun ceva pe primul loc, este important sa ma atraga atat prin personalitate cat si prin fizic. (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Dec 10 2009, 05:10 PM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Book, da-mi voie sa te pup (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Dec 10 2009, 05:17 PM
Post #16


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



(IMG:style_emoticons/default/love.gif) Presupun ca esti de acord.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Dec 11 2009, 12:36 PM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Presupui bine (IMG:style_emoticons/default/kissing24.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tudormihaela
post Mar 23 2010, 11:02 PM
Post #18


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 7
Joined: 24-February 10
Member No.: 8,047



fizicul pentru ca prima data cu el interactionez si dupa aia bineinteles creierul (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Apr 13 2010, 11:30 AM
Post #19


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



oricand fizicul are prioritate, mai ales ca prima parere se face in maxim 3 secunde. in durata asta scurta nu poate fi vorba decat de o analiza superficiala din partea unei femei (fizic si accesorii): cum e imbracat barbatul, ce mobil are, ce pantofi are, ce ceas, obiecte de valoare, unghii, ciorapi, cum ii sta parul, ce masina are etc.

ulterior femeile testeaza daca barbatul se ingrijeste constant de imaginea lui si apoi de personalitate.

conteaza si intentia femeii, relatie de scurta durata, sau de lunga durata in apreciere.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AditzzuThe.Situa...
post Feb 1 2011, 12:12 PM
Post #20


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 1-February 11
Member No.: 9,801



In primul rand salutari tutor.sunt nou pe aici. mi-am facut cont pe acest site cu intentia da a intelege cat de cat ce e in capul vostru,al femeilor,dar oricat de mult ai incerca sa afli te bagi si mai mult in ceatza:)). si aq sa trec la subiect... nu vreau sa par misogin sau ceva de genu' dar in legatura cu tema eu cred ca cel mai mult va place marca masinii pe care o conduce si dupa aia restul,,inteligentza e pe ultimul loc.cel putin asta am vazut la cele mai multe fete. situatutia materiala e cea mai importanta cand vine vorba de o relatie cu un baiat.
Primul lucru pe care l-am citit pe site a fost ce nu le place femeilor cand e vorba de replici de agatat....hai sa fim seriosi..dak vine unu q un seria 6 poate sa zica cea mai penala faza de agatat,qm ar fi "te-a durut cand ai cazut din Rai'?" vi s-ar parea ca e asa sweet baiatu chiar dak are o fatza de castravete...
Poate unele din voi o sa va suparati pt ce am postat dar trebuie sa recunoastem ca asta e adevarul:D...adik nu toate sunte-ti in categoria asta...dar marea majoritatea da...astept un argument contra...(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th May 2024 - 02:57 AM