IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> La ce fel de nunta visati, cum vreti sa fie nunta voastra?, Topic pentru nemaritate
ioannaraluka
post Dec 15 2007, 12:33 PM
Post #41


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,334
Joined: 13-December 05
From: D Street
Member No.: 96



Simpla e de bine (IMG:style_emoticons/default/sexylady.gif) si daca iti place sigur, de ce sa mai astepti? Oricum nu-mi pare simpla, are destule accente.
Daca nu vrei bataie mare de cap la chestiile de nunta, reteta ar fi: prima idee (care iti surade) e cea mai buna (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Dec 15 2007, 01:05 PM
Post #42





Musafir






Mie mi se pare mai draguta a doua rochie decat prima, insa i-as scoate crapaul, e totusi cam provocator pentru o miresica.... depinde foarte mult de constitutia ta, eu nu te stiu decat din poza de la avatar. Cand e nunta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 15 2007, 01:15 PM
Post #43


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(claudia_electra @ Dec 15 2007, 02:15 PM) *
m-am plictisit (destul de repede) de probat rochii de mireasa si cred ca am decis pentru care voi opta:

(IMG:http://i48.photobucket.com/albums/f211/claudia_electra/ASM3069.jpg)

inainte sa o comand, astept parerile voastre sincere: nu e prea atipica, indrazneata, etc.?


Mie chiar mi place asta, si crapatura sexi si decolteul. Si cel mai mult ca este foare cambrata pe talie, iar tie, care care ai o talie foarte frumoasa, o sa ti-o puna in valoare foarte bine. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/sexylady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Dec 15 2007, 01:29 PM
Post #44


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



la prima rochie am renuntat dupa ce am probat-o. e muuult prea cuminte si vine jos ciudat (nu se vede in poza pt ca tipa sta pe scaun).

mie tocmai crapatura imi place enorm, e pronuntata insa cred ca ma avantajeaza. plus ca mareste pieptul si subliniaza talia. bretelele nu sunt grozave, e adevarat, doar pline de cristale swarovsky si ele (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) . mi-au placut trenele cu dantela pe ele, dar nici tullul asta cu cristale nu e rau. e mai putin "regal" doar.

nunta e pe 5 iulie 2008.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Dec 15 2007, 02:07 PM
Post #45





Musafir






Da, la corpul tau ar merge, eu cred ca am privit rochia din punctul meu de vedere, si eu n-am picioare de crapatura (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Daca tie iti place sa stii ca nici nu mai conteaza ce zicem noi, important e sa te simti tu bine pentru ca e nunta ta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Dec 15 2007, 02:30 PM
Post #46


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



eh ba conteaza ca nu vreau sa bulbuceasca invitatii ochii (in sens negativ) si sa zica ca-s venita de la balamuc (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) !
multumesc mult pt opinii (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/grouphug.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 15 2007, 05:38 PM
Post #47


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Fumeie, la nunta ta ai dreptu` sa porti si chelea goala, e nunta ta! Fa-ti de cap! Casa de piatra de pe acum: auzi, sa il calci pe sot in biserica, ca in casa sa cinte gaina (pont tare!) . (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Si sa iti bagi doua monede in pnatof la calcii (de aur sau argint, sa aveti belsug) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Dec 15 2007, 05:42 PM
Post #48


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



(IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)
pai nu suporti in pantofi nicio pietricica.. d'apoi banuti.
ce obicei e astA? n-am mai auzit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jolie
post Dec 15 2007, 06:08 PM
Post #49


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



Mie imi place mult rochia!
Este foarte finuta si distinsa si iti va sta bine in ea cu siguranta!!!
Cred ca merge bine cu ceva la gat....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Dec 20 2007, 12:38 AM
Post #50


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Si mie imi place rochia. Tocmai faptul ca are cristale imi place mult. Si e draguta si crapatura. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)

Eu vreau o rochie care sa vina in partea de jos cam ca cea din November Rain

(IMG:http://i147.photobucket.com/albums/r288/bia_is_here/November-rain-dress.jpg)

numai ca din organza alba, tiul si voal. Vreau sa fie mai de zana asa. Partea de jos sa fie ampla, fluffy asa, de voal, organza si saten. Iar partea de sus sa nu aiba maneci ci sa fie taiat drept si pe corset din-ala push-up cu cristale aplicate dar din voal. Doar partea de pe sani sa fie opaca. Trena sa fie din tiul si voal pe care sunt aplicate flori de voal (ca un fel de crini facuti voal) care sa se regaseasca si pe corset si partea de jos a rochiei. Sper sa gasesc o astfel de rochie sau macar sa inteleaga modelul cel ce mi-o face.
Nu stiu sa explic prea bine, nu? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

O desenez mai bine, cu detalii cu tot si scanez si v-o arat, daca vreti. Sper sa-mi iasa. Si sper ca ma marit si eu pana in 24 de ani. A se citi ca fac casting pentru sotul ideal.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 21st May 2024 - 02:05 AM