IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

20 Pages V  « < 17 18 19 20 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce carti ai mai cumparat?, Topic de laudat si recomandat carti, NU MAGAZINE VIRTUALE!
Diana.
post Dec 15 2012, 12:50 PM
Post #181


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mi-am luat 3 titluri din colectia CHIC de la Polirom. Le-am luat de la Diverta si m-am pacatlit am dat 10 lei pe fiecare, online erau 7,5, dar asta e!
Cele 3 carti neserioase (sint Chick Lit): Cum sa scap de Matthew (Jane Fallon), Super-tare la pat (Jennifer Weiner) si Anumite fete (Jennifer Weiner)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 29 2013, 04:12 PM
Post #182


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



M-am aprovizionat iar cu 6 bucati de literatura soft, perfecta pentru odihnit neuronul...
Pentru totdeauna, de Cathy Kelly
Ti-am platit-o!, de Jane Fallon
Secretele unei dependente de pantofi, Beth Harbison
Un tip mortal, de Marian Keyes
Fetita prietenei mele, de Dorothy Koomson
Babyville, de Jane Green
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jan 30 2013, 12:00 AM
Post #183


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu nu am mai cumparat niciuna, fir-ar! Dar voi cumpara! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Vreau sa-mi cumpar un iPad anul asta in vara. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) O sa pot citi mai usor decat pe telefon...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 9 2013, 01:43 PM
Post #184


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Teo, mi-ai copt-o. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Mi-am comandat trilogia Fifty Shades de la prietenii nostri de la www.librarie.net. Cu tot cu transport prin curier va costa 104 lei. Nu e rau. La carrturesti ar costa 153,00 lei fara transport, pe elefant ar fi fost 115.43 cu transport... Deci chiar am facut o afacere! (IMG:style_emoticons/default/estiok.gif)
Le astept saptamina viitoare, cred ca marti cel tirziu o sa le am. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 12 2013, 08:35 AM
Post #185


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Fata, pai eu recenziile alea le-am scris ca sa demonstrez ca trilogia nu merita atentie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Abia astept sa-mi spui tu ce parere ai de cartiile astea "minunate". Tu esti mai la moda ca mine? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Eu m-am inscris la o campanie la editura All si voi primi doua carti sa le fac recenzie: Multumesc pentru amintiri - Cecelia Ahern si De-as avea un sot cat o musca... - Hatice Meryem. Abia astept!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 12 2013, 10:03 AM
Post #186


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am citit in anii trecuti Cadoul de Craciun de Cecelia Ahern si pot sa spun ca mi-a placut la nebunie! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 12 2013, 02:55 PM
Post #187


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Gata, toate cele Cinzeci de umbre/The Fifty Shades" sint la mine pe birou. Deseara ma apuc de treaba!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 12 2013, 03:27 PM
Post #188


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



No, sa-mi zici de ele, da? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 12 2013, 04:08 PM
Post #189


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Evident! Is ditamai namilele si nu m-ai avertizat! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 12 2013, 09:50 PM
Post #190


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



QUOTE(Teocris @ Feb 7 2013, 02:28 PM) *
Buei! Unde sunt alea 4 randuri de persoana pe ziua de azi? (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Ziua buna la toata lumea!
Azi e joi! Azi e joi! Stiti ca mie imi place joia, nu? Sunt plina de viata, am chef de treaba si ascult muzica faina (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Doamne, ce-mi place joia!
Sa va zic de sotul meu. Azi a facut mancare! Singur! Mancare adevarata, nu cartofi prajiti sau oua fierte! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) A facut tocanita de mazare cu cabanos! Eu sunt uimita la maxim si tare mandra de el (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Abia astept sa ajung acasa si sa gust capodopera (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Va spun maine cum a iesit (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Toate au un inceput pe lumea asta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Am inceput sa citesc Fifty Shades Darker. Mama lui de secret bine pastrat! Ma face sa citesc trei volume de 700 pagini fiecare ca sa-l aflu (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Sunt cu capu' (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


Ce ziceai? Ca nu te-am avertizat? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 Pages V  « < 17 18 19 20 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 08:17 AM