IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Extensii de par
Diana.
post Apr 3 2009, 02:19 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Peruca nu pun nici moarta, se rareste parul de speriat, nu respira scalpul; peruca in nici un caz.
Pentru Bucuresti, pot vorbi cu Mihai Gruia de la Accent, ca are salon in care se pun extensii. Iaca ca ii scriu acum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Apr 3 2009, 02:23 PM
Post #12





Musafir






Maat, tu stii ceva de cum lucreaza astia la salonul lui? Ca eu m-as tunde, da vreau numai putin, ca majoritatea pe la care am fost au mania tunsului. Eu le zic 2 cm ei imi iau 4 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2009, 02:39 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Iaca ca i-am scris. Sper sa fie in tara. Chiar nu stiu cum se tunde la el, insa sint convnsa ca daca ma poate rezolva, nu o sa fie mai naspa decit acum... De cum se tunde la el, habar nu am! Cauta si tu pe net. Am gasit.
QUOTE

sunt satena si vreau suvite subtiri si dese blond...am vazut o tipa in joy si mi-a placut ..dar vreau sa gasesc un salon bun...acum 2 luni m-am dus la london salon si si-a batut joc de parul meu ...deh era studenta la marketing coafeza imi venea sa ma ridic de pe scaun cand am auzit ...in rest mihai de la akcent m-a primit super bine in salon,a fost dragut din partea lui (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
QUOTE

am fost astazi la london salon in bucuresti si am dat pe spalat,tus,coafat,vopsit si manichiura french 1mil 300.voi cam cat la suta dati spaga la salon? (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)



Azi are concert la Constanta. Probabil o sa raspunda in zilele urmatoare, ca de sunat nu-l sun daca deseara are cintare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 3 2009, 02:51 PM
Post #14


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu zic ca de reparat nu te repari usor decat la un salon consacrat ca si MIKO, GETT'S, MANIFEST, EGOIST. Altfel, iar patesti numai prostii.
Am avzut cum isi punea patroana de la un salon din Otopeni extensii. Aratau foarte bine. I le punea o fatuca angajata la ea si am tat si eu pe langa ele ceva timp sa vad ce si cum.

Ah, si mai stiu un tip de la care am vazut minuni: Ionut Antofi. Are salon in Dorobanti dar nu-i mai gasesc numarul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2009, 02:58 PM
Post #15


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pe ce lungime de par, Pink? La patroana nu cred a avea curajul sa faca altfel... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Am totusi senzatia insa ca la London o sa am regim preferential, mult mai bine decit daca m-as duce undeva unde nu ma cunoaste nimeni.

Salon MIKO are un site penibil, nici sa imi faca gratis nu m-as duce, GETT'S la fel, Mafifestu.. nu se deschide nika, EGOIST... mama ce fel de siteuri naspa au, nu imi inspira incredere deloc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 3 2009, 03:07 PM
Post #16


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Pai era tunsa bob, patroana.
Sunt cele mai bune din Bucuresti! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) De ultra fite!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2009, 03:08 PM
Post #17


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Vai de steaua lor ce siteuri naspa au ! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 4 2009, 09:25 AM
Post #18





Musafir






Diana io zic sa le asculti pe fete. Chiar daca o sa ai regim special, daca aia nu stie meserie ca lumea poate sa se screama ea 10 ore ca tot nu o sa ii iasa nimic. Chiar nu cred ca iti permiti sa mai risti o alta freza dezastruoasa.
Ti-as zice sa vii la TM ca e mai aproape, dar nu stiu pe nimeni care sa se tunda asa scurt, deci implicit nu stiu nici un stilist care sa fiu sigura ca se pricepe la tunsori scurte. Mihai al meu tunde in primul rand barbati, deci ar trebui sa stie, dar nu bag mana in foc pentru el sa ma omori apoi daca nu iese bine (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 4 2009, 09:43 AM
Post #19


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



sau la Bucuresti. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Apr 4 2009, 01:26 PM
Post #20





Musafir






Eu zic sa pleci in "turneu" prin tara, ca de fapt lumea vrea sa te vada (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 12:58 PM