IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  « < 9 10 11 12 13 >  
Reply to this topicStart new topic
> Compatibilitati sentimental-erotice
Diana.
post Jan 30 2007, 10:23 PM
Post #101


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



JusT_m3 (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) pe eLady!
(IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vesta
post Jan 30 2007, 10:45 PM
Post #102


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 117
Joined: 29-December 06
Member No.: 909



QUOTE(pisoi @ Jan 30 2007, 12:06 PM) *
Draga Vesta ti-am urmarit raspunsurile........si te-as ruga asa in cateva cuvinte sa-mi faci si mie o caracterizare din punct de vedere al astrelor.........te rog mult de tot. Sunt nascuta in 3 decembrie 1980 ora 7, 7.30. Sunt sagetator cu ascendent in sagetator.

Pisoi, si unde este fericitul loc unde ai aparut tu pe lume?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JusT_m3
post Jan 30 2007, 11:34 PM
Post #103


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 2
Joined: 30-January 07
Member No.: 1,118



Ms Diana .. vroiam sa rectific ceva ... El este nascut la ora 22- 22:30 .. imi cer scuze pt greseala (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pisoi
post Jan 31 2007, 09:15 AM
Post #104


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 6
Joined: 30-January 07
Member No.: 1,114



....In Targu-Mures, jud Mures m-am nascut. Multumesc VESTA. Astept
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vesta
post Feb 1 2007, 11:54 AM
Post #105


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 117
Joined: 29-December 06
Member No.: 909



Incerc sa comasez 2 raspunsuri:
Pt Pisoi
Iarta-ma, dar nu esti un pisoi dragalas, ci o felina in toata regula, care vei papa tot ce va sta in calea ascensiunii tale sociale. Ambitie nemasurata, autoritate, afirmare in afaceri publice; acces la unpost de sef, director; protectie din partea unei persoane influente si uneori, pur si simplu, noroc cu carul; mari castiguri financiare, dar care sunt risipite cu usurinta; incepi cu entuziasm orice(o relatie, o activitate,...), dar te plictisesti repede. Sa tii cont ca, uneori, mai binele poate fi dusmanul binelui. Mult succes si sper sa mai dai vesti cand o sa fii o persoana importanta!
Pt JusT m3(sper ca am scris corect)
O potrivire excelenta. In primul rand, din punct de vedere sexual: mai mult ca sigur ca a fost love at the first side(la prima vedere). Puternicul magnetism sexual dintre voi se datoreaza si unei legaturi pasionale pe care ati avut-o intr-o viata anterioara(conjunctie intre Pluton al unuia cu Venus al celuilalt). Din punct de vedere intelectual, iarasi bine: aveti chiar obiective si interese intelectuale comune, domenii de activitate identice sau macar apropiate. Un indice de compatibilitate f bun. Doar unul din voi ii trage asa o mica inselatorie celuilalt(nu sunt sigura ca nu sunt datele de nastere inversate).Dar, toate lucrurile se termina cu bine.
Daca va certati, meritati o bataita.
Cu iubire,
Vesta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pisoi
post Feb 1 2007, 01:54 PM
Post #106


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 6
Joined: 30-January 07
Member No.: 1,114



Multumesc draga Vesta.........mai ales pt iubirea si rabdarea cu care comunici si-ti multumesc si pt caracterizarea facuta, ai dreptate sunt f puternica. Si promit ca vei mai auzi de mine.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariuca_25
post Feb 13 2007, 07:58 PM
Post #107


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 3
Joined: 13-February 07
Member No.: 1,196



Buna!
Am vazut aceste compatibilitati, nu am citit tot, dar as fi interesata daca ma puteti ajuta si pe mine. Eu sunt nascuta pe 25.12.1986, langa pitesti, (oras colibasi), la ora 00:05, iar el pe 25.11.1979, la baia mare, ora 06:30.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vesta
post Feb 14 2007, 10:03 AM
Post #108


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 117
Joined: 29-December 06
Member No.: 909



Buna, Mariuca. Este f greu sa raspunzi in cateva fraze la ceva atat de complex si de important cum este compatibilitatea intre 2 persoane. Daca un horoscop natal poate lua si 2 zile, o compatibilitate care implica studierea personalitatii a 2 persoane si a modului in care ele relationeaza, normal ca necesita si mai mult timp si ar trebui sa contina minim 10 pagini. Incerc sa-ti raspund pe scurt in cursul zilei de azi, dar am si eu o intrebare:
Am mai discutat despre aceasta problema, zilele trecute, pe alt site? Pt ca in acest caz, as avea o imagine mai completa a relatiei tale.
Cu drag,
Vesta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariuca_25
post Feb 14 2007, 01:12 PM
Post #109


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 3
Joined: 13-February 07
Member No.: 1,196



QUOTE(vesta @ Feb 14 2007, 10:03 AM) *
Buna, Mariuca. Este f greu sa raspunzi in cateva fraze la ceva atat de complex si de important cum este compatibilitatea intre 2 persoane. Daca un horoscop natal poate lua si 2 zile, o compatibilitate care implica studierea personalitatii a 2 persoane si a modului in care ele relationeaza, normal ca necesita si mai mult timp si ar trebui sa contina minim 10 pagini. Incerc sa-ti raspund pe scurt in cursul zilei de azi, dar am si eu o intrebare:
Am mai discutat despre aceasta problema, zilele trecute, pe alt site? Pt ca in acest caz, as avea o imagine mai completa a relatiei tale.
Cu drag,
Vesta



Buna vesta. Da, am mai discutat.
Eu am scris aici pt prima data pt ca am vazut celelalte compatibilitati...si eram interesata ce veti spune si la noi.
Multumesc mult.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vesta
post Feb 14 2007, 05:59 PM
Post #110


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 117
Joined: 29-December 06
Member No.: 909



QUOTE(mariuca_25 @ Feb 14 2007, 03:12 PM) *
Buna vesta. Da, am mai discutat.
Eu am scris aici pt prima data pt ca am vazut celelalte compatibilitati...si eram interesata ce veti spune si la noi.
Multumesc mult.

Daca o luam strict pe capitole, stati bine: aveti un indice de compatibilitate bun, va potriviti sufleteste, sentimental si va simtiti atrasi din punct de vedere fizic. Atractia fizica este buna pt compatibilitatea sexuala, dar nu si suficienta. Exista un blocaj sexual intre voi(poate veni din educatie sau din propriile voastre simtiri).
Tu, Mariuca, ai toate planetele ingramadite in partea de jos, ceea ce inseama ca esti o persoana introvertita, ai oarecare inhibitii, nu comunici decat cu un anturaj restrans(Soarele in Capricorn si Ascendentul in Fecioara accentueaza acest lucru). Ceea ce e frustrant pt tine este ca tu, in interiorul tau, doresti f mult sa comunici. Viata ta pare sa se desfasoare f mult in planul familiei. Tu esti mai visatoare, mai imaginativa, si mai capricioasa.
Prietenul tau este f orientat pe realizare sociala si profesionala. Are pe Marte(energia, vitalitatea, virilitatea) bine pozitionat chiar pe acest domeniu. Are un temperament mai excitabil(poate si a fost sub influenta unui tata mai autoritar) si este orientat mai mult spre distractie decat spre viata de familie. El are Soarele in Sagetator(petrecaretii zodiacului) si Ascendentul in Scorpion. Deci, se vede ca telurile voastre in viata sunt f diferite.
Daca fiecare dintre voi va accepta drumul ales de celalalt si nu se va simti frustrat in vreun fel, atunci totul poate fi Ok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  « < 9 10 11 12 13 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:27 AM