IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

57 Pages V  « < 54 55 56 57 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cat ai slabit deja?, Topic cu datele montignacelor
melcri
post Feb 2 2014, 08:36 PM
Post #551


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



asa e la imceput;sa vedem cat te tine.Daca ai rezultate sa faci si o poza sa -mi iau si eu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Feb 3 2014, 09:49 PM
Post #552


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Eu am reusit sa dau cele 2kg juma de la sarbatori. Banda e super. Incerc sa fac in fiecare seara 2 km mergand pe ea (mi-e frica sa nu o stric alergand (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) ), in timp ce ma uit la un film/serial (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) . Dar cateodata n-am timp si fac mai putin, dar oricum, transpir si ma oboseste maxim. Eu zic ca s-au meritat banii mai ales pt ca si fiica-mea face aproape in fiecare seara la ea. Eu am inceput sa imi fac shake-uri cu iaurt, migdale, stafide, susan, "chestii" naturiste...nu f gustoase, dar sanatoase! M-am dat pe raw-vegan. Azi am mancat o supa de rosii si mi-a placut mult, incerc sa-mi compun meniul din cat mai multe legume si la gustari fructe. Si la Magda am inlocuit dulcele cu niste batoane tot de la un magazin naturist, f gustoase, spune ea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Asa ca, Melcri, eu zic ca se merita. Recomand! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

This post has been edited by butterflyaway: Feb 3 2014, 09:50 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 4 2014, 08:24 AM
Post #553


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bravooo! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Feb 5 2014, 01:15 PM
Post #554


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Cum sa iti fie frica sa nu o strici alergand.. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Pai pentru asta e.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
butterflyaway
post Feb 5 2014, 07:20 PM
Post #555


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 256
Joined: 5-February 12
Member No.: 10,960



Stiu ca pentru asta e, dar la greutatea mea si cum se aude prin casa cand alerg pe banda mai bine merg, desi imi ia ceva mai mai mult timp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 5 2014, 09:50 PM
Post #556


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu cred ca ma apuc de Pilates de una singura pina gasesc oameni sa vina cu mine la sala...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 9 2014, 06:34 PM
Post #557


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Dar de ce iti trebuie insotitori la Pilates, Diana? (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)

Eu ma duc la sala mereu singura, ca mi se pare ca ceilalti nu tin ritmul cu mine si imi coboara nivelul de eficienta. lol (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 10 2014, 01:31 AM
Post #558


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai fara 5 persoane nu se tine clasa... (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 10 2014, 07:57 PM
Post #559


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Ah (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) credeam ca ai nevoie de companie, nu ca nu se strange minimul de participanti (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Mar 12 2014, 07:53 PM
Post #560


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



QUOTE(butterflyaway @ Feb 4 2014, 04:49 AM) *
Eu am reusit sa dau cele 2kg juma de la sarbatori. Banda e super. Incerc sa fac in fiecare seara 2 km mergand pe ea (mi-e frica sa nu o stric alergand (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) ), in timp ce ma uit la un film/serial (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) . Dar cateodata n-am timp si fac mai putin, dar oricum, transpir si ma oboseste maxim. Eu zic ca s-au meritat banii mai ales pt ca si fiica-mea face aproape in fiecare seara la ea. Eu am inceput sa imi fac shake-uri cu iaurt, migdale, stafide, susan, "chestii" naturiste...nu f gustoase, dar sanatoase! M-am dat pe raw-vegan. Azi am mancat o supa de rosii si mi-a placut mult, incerc sa-mi compun meniul din cat mai multe legume si la gustari fructe. Si la Magda am inlocuit dulcele cu niste batoane tot de la un magazin naturist, f gustoase, spune ea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Asa ca, Melcri, eu zic ca se merita. Recomand! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


cat a costat? si fa-ne o poza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

57 Pages V  « < 54 55 56 57 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 05:11 PM