IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

98 Pages V  « < 96 97 98  
Reply to this topicStart new topic
> Flori de apartament, Aveti? Va plac?
Diana.
post Mar 26 2013, 12:02 PM
Post #971


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Serios? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Foarte fain! In cazul asta ma apuc de furat frunze de violete! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Mar 26 2013, 01:57 PM
Post #972


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Foarte serios!
Nici nu umblu la apa pana nu le ies radacinile (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Dureaza cam 10-15 zile pana le ies mustati.
Ca sa stea frunzulita bine si sa nu cada in sau din borcan, pun la gura borcanului o punga si o leg bine cu un elastic. Fac in punga atatea gauri cate frunze am si apoi trec coditele frunzelor prin acele gaurele. In felul asta nici apa nu se evapora prea repede din borcan (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
In cazul in care apa din borcan se imputineaza periculos de mult, adaug apa la temperatura camerei pana ajunge iar la nivelul dorit (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

No, astept sa vad puiutii tai! Eu am asa o sadisfactie si o mandrie cand vad plantule mici cum cresc mari si infloresc datorita mie (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

98 Pages V  « < 96 97 98
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:54 PM