IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

20 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sprancenele
hanah
post Feb 14 2006, 11:47 AM
Post #21


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 116
Joined: 14-February 06
Member No.: 218



eu m-am facut vineri la un salon chiar in blocul din gangul de langa sala dalles. mi-a dat o forma, de imi vine sa ma uit numai in oglinda..nu mai spun ce culoare faina am...in ton cu parul. e minunata cosmeticiana. v-o recomand cu caldura.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistaco
post Feb 14 2006, 11:53 AM
Post #22





Musafir






adresa cu exactitate, caci altfel vor fi nevoite fetele sa rupa vreo citeva perechi de cizme cautind-o ???  :hainoroc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanah
post Feb 15 2006, 10:02 AM
Post #23


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 116
Joined: 14-February 06
Member No.: 218



inainte de a intra la sala dalles (libraria), cum vii dinspre romana, e un bloc cu un gang lung (in gang se vand carti si e si un exchange). in blocul de acolo la mezanin, ap.3, interfon 03. sunt doua doamne. una care e bruneta si e si coafeza (by the way, tunde chiar bine) si o alta mai in varsta, blonda. sa ceri sa te faca doamna blonda (care e si patroana). pe mine m-a si fardat inainte de o  nunta, excelent.  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Dec 8 2006, 06:11 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



din februarie ( ultimul post ) si pana acum , pe unde v-ati mai pensat fetelor? ca m-am lasat " stufoasa" si tare as vrea sa gasesc o fata priceputa sa mi le penseze sa mi le tunda si frezeze , adica tot tacamul. help?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Dec 12 2006, 09:00 PM
Post #25


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



QUOTE(Laryss_A @ Dec 8 2006, 09:11 PM) *
din februarie ( ultimul post ) si pana acum , pe unde v-ati mai pensat fetelor? ca m-am lasat " stufoasa" si tare as vrea sa gasesc o fata priceputa sa mi le penseze sa mi le tunda si frezeze , adica tot tacamul. help?!


Stiu eu o tipa si te pot trimite le ea, daca esti din Bucuresti. E extrem de talentata. Lasa-mi un PM daca doresti cu adevarat...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MiaBubulina
post Jan 3 2007, 04:35 PM
Post #26





Musafir






Salutare!

Aveti idee unde gasesc niste sabloane pt forma sprancenelor (ce sa zic...mai bune...care sa nu strice mai mult) ?In genul acelora facute de Anastasia Soare...Daca aveti idee sau ati vaz pe undeva...spune-ti-mi si mie...si pretul daca stiti!Mercic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Jan 3 2007, 04:50 PM
Post #27


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Mia, te rog sa citesti regulamentul si sa-l respecti. Citez 2 pasaje extrem de importante:

"• Utilizarea limbii romane si exprimarea in mod corect pe forum este o conditie de baza pentru a fi membru al acestui forum. Pentru ca felul in care ne exprimam spune exact cine sintem.

• Va rugam sa incercati sa nu folositi grupari de litere de genul „tz” sau „sh” in locul diacriticelor; dupa semnele de punctuatie incercati sa folositi spatiu si sa incepeti fraza cu litera mare. "


Mi-am adus aminte ca o colega s-a pensat dupa sablon la un salon. A rezultat o forma tare reusita a sprancenelor. Daca vrei iti dau pm cu locatia salonului. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 3 2007, 08:58 PM
Post #28


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu cred ca putem folosi sabloane. Sa fim serioase, e vorba de fata noastra. Pensarea sprincenelor se face in functie de forma fetei, tipul de fir de par, tipul arcadei, adincitura arcadei, lungimea ochilor, gradul de arcuire natural, culoarea parului si a sprincenelor... cine naiba poate inventa atitea sabloane?! (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Iar cu limba romana... haideti sa n-o pocim.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 9 2007, 07:29 PM
Post #29


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



eu am vazut o reclama intr-o revista si am intrat si pe site locicbeauty.ro. ea spune ca ofera stilizare ireprosabila a sprancenelor..acum nu stiu cat de adevarat e asta..in revista erau date si niste poze before si after si imi placea cum aratau..si sprancenele ei in poza de pe site imi plac, mai ales ca eu sunt pasionata de sprancenele arcuite..(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) a fost cineva la salonul asta?
eu am avut o experienta proasta la elis teodorescu..m-a terminat f repede, nu mi le-a facut cum voiam eu, nu mi-a placut deloc rezultatul..si mi-a luat 300000 pt asta..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Jan 9 2007, 09:37 PM
Post #30


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



wow...mie imi place ce am vazut la extensiile de gene , dar am impresia ca ma imbat cu apa rece , cu siguranta sunt si dezavantaje , ca si la unghiile false, banuiesc ca genele naturale au de suferit in urma tratamentului.

in rest....(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/biggrin.gif) mai mult m-am speriat de ce fete am vazut, nu mi-a inspirat nimic deosebit, un salon care chiar se respecta daca tot isi face site , macar si-l face ..."cumva mai altfel". zic si eu.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 01:23 PM