IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V  « < 14 15 16  
Reply to this topicStart new topic
> Noi sintem altfel !
bebe_maria
post Nov 13 2008, 12:51 AM
Post #151


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Diana te inteleg atat cat pot intelege din afara, stiu ca faci o munca grea, migaloasa, ca trebuie sa te repeti etc. Esti ca un profesor intr-un fel. Totusi daca simti ca-ti pierzi rabdarea si ca muncesti prea mult (mi se pare enorm de mult sa stai non stop sa supraveghezi aici) de ce nu angajezi ajutoare?
Oricum eu nu incerc sa te jignesc sau sa-ti minimalizez munca dar de multe ori te simt prea agresiva. Te rog sa nu te superi ca iti zic asta, stiu ca uneori trebuie sa fii asa ca sa rezisti dar oamenii astia intra pe forumuri de cele mai multe ori sa se relaxeze, rareori citesc regulamentul fir-a-par (si nici nu mi se pare asa o mare crima cand e ditamai polologhia), uneori nu se pricep sa foloseasca computerul, nu stiu limba engleza prea bine dar vor sa se integreze. Totusi tu ti-ai ales meseria asta care presupune si asa ceva.
Si eu lucrez cu publicul si de multe ori trebuie sa ma repet, sa explic de 2-3 ori dar nah pana la urma aia e parte din meseria mea, din rolul meu de acolo.
Ma rog, asta e parerea mea (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 13 2008, 12:58 AM
Post #152


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sint convinsa ca intentiile tale sint bune (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ... dar:

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Spune-mi cite reclame ai vazut pe elady si citi bani crezi ca fac eu din site/forum ca sa imi permit sa cheltui si mai mult? Tu ai da + 1.400 euro/luna de amoru` artei? In conditiile in care nu te dau banii afara din casa si dupa 4 ani de munca stai inca cu chirie (imensa),platesti chirie birou (imensa) nu ai masina, stai lipita de pc cit stau eu si nu iti iei concediu pentru ca nu iti permiti? Si cind mai ai parte si de stes cit picatura chinezeasca? M-ai vazut si ai spus ca sint dura. Da, e adevarat. Dar daca eram altfel ma mincau ciinii...
Nu cer mila si nici altceva. Tot ce imi doresc este sa imi fie respectate deciziile.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Nov 13 2008, 01:20 AM
Post #153


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



1. De ce nu pui reclame? Mie mi se pare normal, trebuie sa faci si tu bani cu care sa sustii site-ul nu?!
2. Daca totusi continui sa faci ce faci inseamna ca sunt si parti bune (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
3. Ok, terenul tau faci cum si ce doresti. Cand n-o sa-mi mai convina o sa plec, nu? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

A, inca ceva, eu incerc sa fac compromisuri cat mai mici cand e vb de sanatatea mea. Ai mai multa grija de tine, am vazut ca ai ceva probleme si sigur se trag si de la stres.

This post has been edited by bebe_maria: Nov 13 2008, 01:22 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 13 2008, 01:28 AM
Post #154


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ca sa se puna reclame trebuie sa existe doritori. Nu exista. Nu contra-cost; de-a moaca vrea toata lumea.
Partea buna e ambitia mea si nebunia patologica. Nimic altceva.
Daca pleci vreodata, o sa vin repede dupa tine sa te aduc inapoi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Nov 13 2008, 10:04 AM
Post #155





Musafir






Di, se vede ca ceea ce faci e din pasiune (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) . Bebe, chiar daca uneori e mai dura cu noii veniti, din motivele enumerate de ea mai sus, eu sunt de acord. Toata lumea de pe acest forum cred ca sta de placere si nu se simte constransa de aceste reguli. Si sincer, cred ca nimanui nu-i prisosesc 1400 euro in buzunar. Diana, eu una te admir, doar ca-i musai sa trag un semnal de alarma asupra sanatatii tale si te rog din suflet sa ai grija de tine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Nov 14 2012, 02:38 PM
Post #156


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



Ma bucur ca v-am gasit! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 14 2012, 03:30 PM
Post #157


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) Si noi ne bucuram, Prajiturico! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Nov 14 2012, 03:31 PM
Post #158


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Si eu ma bucur ca ne-ai gasit! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Pages V  « < 14 15 16
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:05 AM