IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  « < 18 19 20 21 >  
Reply to this topicStart new topic
> Medicamente pentru slabit, Pastile, tablete-minune care te ajuta sa slabesti rapid
AlinaDum
post May 10 2012, 09:40 PM
Post #191


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 10-May 12
Member No.: 11,200



QUOTE(moniquta @ May 9 2012, 10:08 PM) *
Buna. Tocmai am inceput un "tratament" cu REDUCTIL. Vreau sa slabesc vreo 12 kg si o cunostinta mi l-a recomandat. Ati incercat aceste pastile de slabit? Au avut rezultate sau nu?



Salut,

Si au am incercat si am slabit dar apoi m-am ingrasat la loc. Acum am slabit 8kg cu o dieta super tare. Intra si tu aici (SPAM) si vezi daca te intereseaza ceva. Oamenii sunt foarte tari si iti livreaza mancarea in fiecare zi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Merge si cu pastile dar ai grija dupa ca e DEZASTRU (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BoiciucNicoleta
post Jun 10 2012, 03:15 PM
Post #192


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 10-June 12
Member No.: 11,257



Diana are dreptate. Degeaba iei aceste pastile si slabesti rapid cand tu nu ti-ai schimbat stilul de viata si ai aceleasi obiceiuri nesanatoase care te vor aduce inapoi la aceasta stare de exces de greutate. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Te invarti intr-un cerc din care nu scapi daca nu iei masuri pentru a schimba cauzele si nu doar efectul. Afla cum se slabeste rapid si sanatos si creaza-ti o viata noua si un corp suplu. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Reason for edit: spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kokl
post Jun 10 2012, 03:29 PM
Post #193


Kokling around
**

Group: Administrator
Posts: 74
Joined: 25-August 06
Member No.: 504



Salut, Nico! Ai nevoie de datele agentiei de publicitate care ne reprezinta, banuiesc. Stii tu, pentru PR. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dinuc
post Apr 10 2013, 03:09 PM
Post #194


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 10-April 13
Member No.: 11,769



Pentru mine au functionat suplimentele facute din plante ce se numesc Ultra Slim. Am urmat o cura de 2 luni deoarece mi s-a parut mai simpla varianata cu pastile decat sa ma omor cu diete stricte si exercitii fizice. Spre norocul meu chiar a functionat iar eu am scapat de ceva kilograme.
Voi cu ce ati reusit sa scapati de kg?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 11 2013, 10:45 AM
Post #195


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cu diete sanatoase si miscare. Pastilele pot, uneori, grabi procesul, insa cind ai de slabit multe kilograme, nu au nici un efect asupra vergeturilor si nici nu fac sa dispara carnea atirninda. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dinuc
post Apr 11 2013, 12:59 PM
Post #196


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 10-April 13
Member No.: 11,769



Cel mai mult ma intereseaza sa mai dispara din kilograme. Cand ai 110 kg nu te mai intereseaza daca or sa mai ramana ceva vergeturi. Tot ce vrei e sa scapi odata de kilogramele acelea nenorocite care nu te lasa sa-ti traiesti viata. Sunt perfect deacord ca daca folosesti oreteta gen:dieta, exercitii fizice si suplimente alimentare rezultatele sunt mult mai eficiente. Eu am ales in mare parte suplimente pentru ca kilogramele pe care le aveam nu imi permiteau sa fac exercitii fizice prea mult!
Multumesc mult!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 11 2013, 01:08 PM
Post #197


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu am 74 de kg si de azi am intrat la dieta dukan. Si pentru ca scriu despre metode de slabit de vreo 9 ani, pentru ca citesc mereu tot ce apare si ma informez (sint obligata sa fac asta), iti spun ca doar un lucru: folosidn numai pastile de slabit, indiferent de care ar fi, nu o sa ajungi niciodata la o greutate normala. Da, disperarea ne face sa apelam la tot felul de metode si sa credem orice, sa cumparam tot ce ne promite o silueta ideala, insa fara munca si sacrificii, nu facem nici o brinza. Kilogramele alea nu s-au pus nici pe mine, nici pe tine de la o zi la alta si nici nu vor disparea decit in timp si prin efort de vointa, prin dieta si miscare. Daca ai avea 110 kg ai sti ca dupa ce dai 20 de kilograme jos, pielea atirna big time daca nu faci sport. Devine flasca si pufoasa. Asa ca nu vergeturile sint problema (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Eu am trecut pe acolo, am mai dat jos vreo 22 de kg in 2009, asa ca nu vorbesc din auzite si nici din mesaje publicitare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Genericshop
post Jun 12 2013, 12:23 PM
Post #198


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 12-June 13
Member No.: 11,885



Genericshop vinde capsule, pastile pentru slabit [color="#FF0000"]spam

This post has been edited by Diana: Jun 15 2013, 09:18 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 15 2013, 09:17 PM
Post #199


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Generic shop ia ban pentru spam. Pentru proomovare, va rugam sa ne contactati.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Paula Olaru
post May 27 2014, 02:59 PM
Post #200


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 27-May 14
From: Bucuresti
Member No.: 12,464



Cea mai buna si cea mai eficienta pastila de slabit ce gasiti la ora actuala pe piata este reduce 15mg de la ordain pharma, identic vechiului reductil 15mg si a lindaxei 15mg. Nu sunt vrajeli, chiar am incercat si la mine a functionat.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Pages V  « < 18 19 20 21 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 05:13 AM