IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lenjerie intima, Ce firme preferati, ce materiale, ce modele? In ce va simtiti bine si
Bia
post May 11 2007, 03:07 PM
Post #1


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Chiar ieri mi-am cumparat dintr-un super market un sutien marca Infiore; Spre rusinea mea sau nu, eu nu am mai auzit de marca aceasta desi preturile sunt ca si cele de la Jolidon.

Eu am cautat un sutien cu efect push-up alb simplu. Trebuie sa recunosc ca n-am gasit decat de dantela. As fi vrut ceva simplu, totusi dar nu la pret foarte mare...
Am vazut ca majoritatea firmelor nu au modele foarte multe de sutiene tip push-up.(IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Oare suntem putine cele ce chiar avem nevoie de asa ceva?? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioannaraluka
post May 11 2007, 07:56 PM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,334
Joined: 13-December 05
From: D Street
Member No.: 96



Nu cred ca suntem putine, dar asa e si cu pantofii nr 40 de dama sau cu blugii mar 34 in lungime...rar si putine modele.
On-topic: eu sunt in "orasul" Jolidon-ului, care a achizitionat si concurenta, asa ca imi sunt si la indemana, plus ca si imi si plac.
Sincera sa fiu, mie imi plac modelele cu dantela si mai sunt niste chestii faine din lycra fara cusaturi, f comode, si niste maieute cu "push-up" cu tot, mi le-as fi luat pe toate culorile.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 11 2007, 09:12 PM
Post #3





Musafir






Eu push-up-uri simple (asa numitele sutiene pentru pulovere) imi cumpar cand gasesc, nu cand imi trebuie. De-astea de dantela gasesc la orice ora, in (mai) orice culoare, dar push-up-uri mai putin. S-apoi Doamne fereste sa-ti mai trebuiasca ceva special, fara bretele, de ex. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Eu nu prea-s cu comandatul din catalog, dar multe dintre colegele mele apeleaza la asa ceva cand au nevoie de un fel anume de lenjerie intima.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post May 11 2007, 09:47 PM
Post #4





Musafir






mie sutienele imi plac sa fie mai simple fara prea multa dantela si alte chestii, alea push up sunt my favorite, la bikini merge si dantela si saten si broderie de toate

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post May 11 2007, 09:57 PM
Post #5


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Da Kalua, asa ar trebui sa fac si eu... Dar am avut "noroc" de unul alb de la o firma careia nu-i mai dau numele, push up, fara dantela care dupa prima spalare s-a dus pe apa sambetei. Nu-mi puteam imagina ca se intampla asa ceva si mai ales la pretul ala. Data viitoare iau stoc! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post May 12 2007, 08:12 AM
Post #6


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Eu am un push-up frumos de la ID Sarrieri, din colectia noua. Si mai am cateva de la ei, dar nu pot sa spun ca sunt foarte comode.
Tot de le ei am un set sexy de dormit, maieu si pantaloni scurti, plus cativa bikini.
Cel mai mult imi plac sutienele de la Zara si HM. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post May 12 2007, 06:29 PM
Post #7


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



QUOTE(ala80 @ May 12 2007, 09:12 AM) *
Eu am un push-up frumos de la ID Sarrieri, din colectia noua. Si mai am cateva de la ei, dar nu pot sa spun ca sunt foarte comode.
Tot de le ei am un set sexy de dormit, maieu si pantaloni scurti, plus cativa bikini.
Cel mai mult imi plac sutienele de la Zara si HM. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Eu de la ID Sarrieri chiar n-am nimic. In weekendul asta o sa dau o raita probabil prin magazine... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Dar cred ca imi comand de la VS ca nu se mai poate.... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post May 12 2007, 06:39 PM
Post #8


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



am auzit din mai multe parti ca lenjeria intima de la vs nu e chiar stalucita.la materiale ma refer
Go to the top of the page
 
+Quote Post
katy87
post May 12 2007, 08:15 PM
Post #9


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,086
Joined: 23-February 07
From: galati
Member No.: 1,242



(IMG:http://i177.photobucket.com/albums/w230/katy_872006/s117-d117245190.jpg)

(IMG:http://i177.photobucket.com/albums/w230/katy_872006/img_mica_lupa.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post May 12 2007, 10:26 PM
Post #10


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Katy, tu ai asa ceva? Unde se gasesc?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 03:05 PM