IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Cine si ce te enerveaza la TV?, Emisiuni, moderatori, chiar posturi TV
mirevyola
post May 19 2010, 11:07 AM
Post #11


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 19-April 10
Member No.: 8,386



postul romanesc la care ma mai uit e prima tv
nu suport antenele sau pro tv si posturile adiacente trustului pro au ajuns atat de comerciale incat mie jena mie de ce e pe acolo.sa nu mai zic nimic de 0tv ca ala il stiu doar de la carcotasi.atat de departe sa ajuns la noi in lupta pentru rating .toate fandositele si pitzipoancele de 2 bani vin sa ne arate cat de ''destepte'' sunt ele.
halal si vai de capul lor si al celor care se uita.

stand internata in spitat cu bebelul meu am ajuns la o discutie despre posturi tv si imi zice o alta mama ca ea e foarte incantata de 0tv ca toata ziua se uita la ei ca diaconescu face emisiuni super.eu mam retras discret pentru ca nu mai aveam ce discuta (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
posturi preferate discovery animal planet si national geografic...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post May 19 2010, 10:58 PM
Post #12


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Eu daca ma uit la tv, imi place Discovery Travel & Living, mai butonez pe National Geografic, Animal Planet, Discovery(toate cate sunt), un pic pe VH1 si cand am chef pe WorldFashion. In rest: (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 24 2010, 08:29 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Imaginea succesului de la TVR2. Slava Domnului ca nu ma uit mai des, s-a intimpat doar azi. In aceasta emisiune ni se vorbeste despre cum sa ne comportam si sa ne imbracam. Vis-a-vis de grimasele facute de domnisoara care o face pe cobaiul, nu zic nimic, ca e deja de toata jena.
Cea mai tare faza insa: consilier de imagine, o doamna Angi, a sugerat:
- o tinuta pentru o purtatoare deuvint ... pff... Rochie de matase cu franjuri si intarsii de dantela si jiletcuta alba cu buline maaari si negre. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Jesus!
- dl purtator de cuvint, expus dupa domnisoara, era intarcat intr-un costum negru, camasa alba si cravata taaataaa neagra si subtire. Sint indecisa... zau ca nu-mi dau seama daca arata mai mult ca un chelner sau ca un sofer de limuzina in tinuta de serviciu ... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Apoi ne-au aratat tinute propuse pentru manageri de top:
- ea purta pantaloni lungi si o bluza cu pampoane, normal ca negre, both of them, ce credeati ;plus... papuci ALBI/GRI! Si ciorapei BEJ! Ca naiba-n vacanta!
- el arata ca un mascul indecis de orientarea sexuala, cu izmene strinse pe fese si aceeasi camasa alba...

Inutil sa mai spun ca dna consilier Angi e foarte priceputa, mai ales ca purta un set aproape twins ca nu se pupa deloc nici ca material, nici culoare... si pacat ca nu a investit intr-un sutien de doamne-ajuta, pentru ca sutienul purtat de domnia sa era si mai mic si sinii dadeau cam mult pe linga marginea sus-numitului sutien, pe sub bluza (stiti voi, imaginea de cirnat storcit!) si cam vechi, ca altfel nu stiu de ce nu sustinea bine bustul generos care ii ajungea pina-n talie... si mai jos ! (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Jun 25 2010, 09:05 PM
Post #14


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

Uite de ce eu am refuzat sa mai vad ceva la televizor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:45 AM