IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Minciuna are picioare scurte, -cum recunoastem un mincinos?
Meg
post Dec 15 2007, 02:29 PM
Post #11


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



eu devin agitata cand vreau sa copiez (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
nici macar atat nu's in stare :|
un cunoscut se inroseste la fatza intr-un hal.. e clar ca minte (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Dec 15 2007, 02:56 PM
Post #12





Musafir






QUOTE(kalua @ Dec 14 2007, 10:18 AM) *
Nexam! Exista oameni care se uita direct in ochii tai, nu rosesc, nu nimic, si mint de-ngheata apele. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)



sunt total de acord , si ei cred cand mint asa buni sunt si nu au nici un regret de ceea ce fac
Go to the top of the page
 
+Quote Post
antenutza
post Dec 18 2007, 02:49 PM
Post #13


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 94
Joined: 13-July 06
Member No.: 420



wow .. foarte faine filmuletele ...

tare as vrea sa pot stapani arta cunoasterii omului...sa stiu ca ma minte si sa il las sa o faca pentru ca asa se simte el sau ea..safe. ar fi fun pentru ca nu m-as mai lasa inselata..dar nu le-as da cu cratita in cap pentru ca toti avem motivele noastre sa mintim

si nu cred ca e cineva vreodata cu adevarat rau..este mereu o explicatie, un raspuns la "de ce? " (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 18 2007, 03:08 PM
Post #14


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



eu copiam in facultate cu nesimtire!!
odata m-a prins cu cursurile sub banca cand copiam...si l-am convins ca nu e adevarat!!
cu toate ca ce era pe curs era si la mine pe lucrare!! da l-am convins!!! (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
antenutza
post Dec 18 2007, 03:40 PM
Post #15


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 94
Joined: 13-July 06
Member No.: 420



cum ziceam si eu...ai avut motivele tale sa minti..asta nu te face un om rau :* hihihihih
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2008
post May 3 2008, 10:13 AM
Post #16





Musafir






la telefon iti dai seama ca minte pt ca se balbaie,cauta motive,etc,etc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 8 2011, 09:51 AM
Post #17


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



QUOTE(2008 @ May 3 2008, 11:13 AM) *
la telefon iti dai seama ca minte pt ca se balbaie,cauta motive,etc,etc


Da, dar nu toata lumea, doar cine nu stie sa minta, ca cine stie te minte la fel de usor si in fatza si la telefon...ba chiar poate sa ranjeasca cu toti dintii la telefon ca nu-l vezi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mincu
post Aug 8 2011, 11:38 AM
Post #18


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 13
Joined: 4-August 11
Member No.: 10,483



Eu am tendinta sa spun prea multe detalii inutile atunci cand mint, tocmai ca sa creez iluzia realitatii, vezi doamne. Am observat ca si altii fac asta, pur si simplu observi anormal de multe detalii in discursul lor (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 8 2011, 12:06 PM
Post #19


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Si eu la fel (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Bag detalii la greu, infloresc acolo sa para ca asa e cum spun eu...oricum nu stiu sa mint si ma cam prinde toata lumea (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 8 2011, 12:31 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Buna treaba, Lyssuk! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Nici mie nu imi place sa mint. Din cauza asta mi-am luat-o de multe ori, pentru ca oamenii prefera sa fie mintiti decit sa auda un adevar dureros. Si da, din pacate exista oameni care mint, si inseala, si manipuleaza fara nici o urma de remuscare pentru a-si atinge telurile.
O alta categorie sint mincinosii grandomani, care mint pentru a se da mari si tari (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) care, in general, sfirsesc prin a fi evitati de toata lumea. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Of topic: La copiat eram chiar foarte buna, ma uitam in ochii profesorului zimbind si imi vedeam linistita de "treaba". :mordederis:
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:03 PM