IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

17 Pages V  « < 15 16 17  
Reply to this topicStart new topic
> Problema... si solutia, topic de ajutor reciproc
Dynna_23
post May 15 2014, 09:17 AM
Post #161


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 15-May 14
Member No.: 12,443



Dureri de picioare din cauza pantofilor.
De ceva timp am descoperit o firma extraordinara de pantofi - spam a 4 oara. Personal nu sunt adepta pantofilor cu toc mai ales, dar, a trebuit sa port asa ceva la diverse evenimente speciale. De fiecare data m-am confruntat cu aceeasi problema - pantofi incomozi. Imi place foarte mult sa dansez la petreceri si din cauza pantofilor incomozi trebuia sa ma abtin sa dansez prea mult, pentru ca aveam dureri extraordinare de picioare. De cand am aflat de Hispanitas este mult mai ok. Au balerini, pantofi cu talpa ortopedica si pantofi cu toc de dimensiuni diferite, foarte foarte confortabili. In plus de asta sunt din piele naturala si lucrati manual.
Recomand cu caldura tuturor fetelor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DumitruIoana
post Aug 1 2014, 11:41 AM
Post #162


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 31-July 14
Member No.: 12,560



Hey! Ma tot preocupa de ceva vreme aspectul lasat al pielii si vreau sa imi fac lifting facial. Am dat peste clinica unui doctor care mi-a mai fost recomandat si am auzit numai lucruri bune despre rezultatele pe care le-au obtinut pacientele operate de el. Imi poate spune cineva de pe aici care a fost operata de acest doctor impresii, cum a decurs recuperarea, rezultatul a meritat? Mi-e putin teama de interventie si vreau sfaturile cuiva care a trecut prin ea nu doar ale unui doctor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandragh
post Aug 27 2014, 01:46 PM
Post #163


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 4
Joined: 11-August 14
Member No.: 12,577



buna, eu mi-am facut o operatie mai complexa de lifting la domnul doctor. voiam rezultate mult mai spectaculoase ca in cazul injectarilor si asa a si fost. evident perioada imediat de dupa operatie nu e prea placuta, dar dupa ce vezi rezultatele uiti de toata durerea. si eu tot prin recomandare am mers la dansul si intr-adevar este un medic foarte bun, se poarta impecabil cu pacientii, mie cel putin mi-a explicat o gramada cum decurge operatia, la ce sa ma astept, mi-a facut analize, consulturi ulterioare. totul a decurs ca la carte. ti-l recomand cu incredere
Go to the top of the page
 
+Quote Post

17 Pages V  « < 15 16 17
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 01:53 PM