IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

96 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Comenzi cosmetice & stuff de pe site-uri straine, magazine online din strainatate
Ala80
post Jan 4 2007, 02:26 PM
Post #21


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



E super bun. E din gama Catwalk/Tigi. Am mai povestit despre el. Il aplic pe parul ud la radacina si apoi ma usuc cu capul in jos....Si gata! (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 4 2007, 02:29 PM
Post #22





Musafir






Super...prietena asta a mea avea Control Freak sampon + balsam +ceva lotiune ..si dupa ce m-am spalat cu ele l-am uscat normal si statea ca si cand l-as fi indreptat cu peria cum fac in mod normal.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Jan 4 2007, 02:30 PM
Post #23





Musafir






daca mai esti blonda la par au o gama de sampon si balsam Dumb Blonde foarte misto, stiu ca la un moment dat erau si oferte pt 2 produse acum depinde si de salon, dar mai bine vezi ce distribuitor este in Timi si ti le iei direct de la ei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 4 2007, 02:46 PM
Post #24





Musafir






Nu mai sunt blonda (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif) Dar mersi de sfat anyway...o sa ma interesez sa vad
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Jan 14 2007, 02:20 PM
Post #25





Musafir






angelu', ti-ai luat tigi? Daca da zi si mie de unde, ca si eu vreau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Jan 27 2007, 05:26 PM
Post #26


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(sweet_girl @ Dec 26 2006, 05:20 PM) *
geoo, ai mai folosit kitul acela de dermabraziune?

Sweet, nu am mai apucat pt ca imi este respins cardul peste tot aproape.....din cauza ca sunt din RO!!!!!! nu dermabraziunea m-am lasat la mana mea, dar acum astept minunea aia de masca Lulep Mint!!!
Apropo fetelor, ati reusit sa faceti comenzi pe strawberry.com?! mie imi respinge cardul!!!!
Ce site-uri internationale faine de cosmetice mai stiti, de pe care pot cumpara eventual......
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Jan 27 2007, 06:32 PM
Post #27


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



apropo, stie careva ce e cu ebay, spre rusinea mea eu habar nu am cum pot face plata...am vazut ca in majoritate accepta prin paypal, cecuri si money order!! eu cum pot plati, tinand cont ca nu am decat un amarat de card VISA?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baby_nfs
post Jan 27 2007, 07:56 PM
Post #28


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 185
Joined: 8-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 27



iti raspund eu.. nu poti (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) .. unii mai accepta prin western union, dar taxa de trimitere a banilor e minimum 15 dolari.. deci 15 dolari + cat face produsu + transportu = o mare bataie de cap
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Jan 27 2007, 09:06 PM
Post #29


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(baby_nfs @ Jan 27 2007, 09:56 PM) *
iti raspund eu.. nu poti (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) .. unii mai accepta prin western union, dar taxa de trimitere a banilor e minimum 15 dolari.. deci 15 dolari + cat face produsu + transportu = o mare bataie de cap


Super bestial!!!!! oricum am facut o comanda...doar asha sa vad care-i treaba.....gasisem rimelul care "tubeaza" genele.....cica trimit si in Ro dar ca metoda de plata nu au decat PayPal sau cec....am ales singura alta varianta: "Other" la care mi s-a dat un link pt o plata...tot prin PayPal....am trimis msg ca nu pot plati asa pt ca in RO nu exista.....sa vedem ce se intampla!

Baby, tu ai cumparat ceva de aici?!?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 29 2007, 11:53 AM
Post #30


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Intrebare pentru fetele care au cumparat de pe amazon.com: care mai sint comisioanele pentru Romania?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

96 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 01:06 PM