IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Frumusetea perfecta a la Barbie OUT, personalitatea e mai importanta!
kalua
post Feb 18 2007, 01:17 PM
Post #1





Musafir






Pana si designerii cauta modele care au ceva aparte, frumusetea perfecta nemaifiind intrebata.
Asta e, sa fim noi, nu una dintre papuselele dintr-un rand mare la fel (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Exemple:
daneza 'Iekeline' (de fapt: Lekalina) are pometi foarte proeminenti si urechi clapauge
(IMG:http://www.glamour.de/imperia/dw/axium/images/1/12/13/14/10425/MDimage2_0_4.jpg)

Agyness Deyn nu are fata ovala si barbia ii este mai pronuntata:
(IMG:http://www.glamour.de/imperia/dw/axium/images/1/12/13/14/10425/MDimage1_0_4.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 18 2007, 01:40 PM
Post #2





Musafir






Deci urechile clapauge sunt IN? Sa nu mai imi fac operatie estetica ? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Feb 18 2007, 01:46 PM
Post #3





Musafir






Chiar ca se pare ca sunt in (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Uite-o si pe asta:
(IMG:http://www.glamour.de/imperia/dw/axium/images/1/12/13/14/10425/MDimage1_0_10.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitten
post Feb 18 2007, 03:47 PM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 649
Joined: 2-December 06
From: Kronstadt
Member No.: 783



da, am observat si eu asta.... dar din pacate doar pe podium. in realitate.... stim si noi (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 19 2007, 09:53 PM
Post #5


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



interesant topicul kalua..(IMG:style_emoticons/default/wink.gif) si mie imi plac persoanele care au ceva special, deosebit..dar in viata cotidiana frumusetea perfecta este inca la mare cautare, oamenii sunt foarte superficiali si interesati de lucrurile de suprafata..

Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Feb 20 2007, 10:00 AM
Post #6





Musafir






intrebare: ce intelegeti voi prin frumusete perfecta? fiecare persoana are particularitatile ei si poate ce mi se pare mie perfect altuia sa i se para banal nu stiu chestia cu frumusetea perfecta este relativa. nici angelina jolie luata pe "bucati" nu e perfecta , poarta 42 la picior.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Feb 20 2007, 12:11 PM
Post #7





Musafir






zetta, uite niste chestii care nu au ce cauta la frumusetea clasica: urechi clapauge si forma fetei alta decat cea ovala. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Feb 20 2007, 12:18 PM
Post #8





Musafir






primele doua mi se par ok dar nu urate sincera sa fiu iar urechile clapauge nu ma deranjeaza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 20 2007, 01:36 PM
Post #9





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Tipa aia din poza a 3-a are urechile EXACT ca mine (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioannaraluka
post Feb 20 2007, 01:59 PM
Post #10


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,334
Joined: 13-December 05
From: D Street
Member No.: 96



Li se spune "frumuseti atipice". Mai era o negresa super baietoasa si cheluta, super tare, imi scapa acum numele.
Angel, pe cand pe podium? Sper ca nu vorbesti serios.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 08:52 AM