IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Frumusetea perfecta a la Barbie OUT, personalitatea e mai importanta!
zetta
post Feb 20 2007, 02:12 PM
Post #11





Musafir






anjelule, pune mama o poza cu parul prins ca una e in mintea ta si una e realitatea sa vedem, sa analizam si sa-ti scoatem prostiile din cap (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 20 2007, 06:35 PM
Post #12





Musafir






Bai de ce sunteti najpa? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Si sa nu mai fiu complexata poftim!!! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Nu pun nici o poza cu parul prins dar va spun ca am urechile EXACT ca aia (hai 95 % ca parca ale mele sunt cu vreo 2 mm mai mici), daca ma credeti pe cuvant bine daca nu nu. Anyway, umblu mereu cu parul prins si chiar nu ma intere daca i se pare cuiva dizgratios. Totusi, daca e sa imi fac in viitor vreo operatie estetica, asta e singura pe care mi-as face-o...la urechi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Feb 20 2007, 06:57 PM
Post #13





Musafir






Ei si ce daca-a asa urechiusele tale? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Tocmai asta vroiam sa spun cu topicul asta, suntem frumoase chiar daca nu incapem in niste tipare. Si apoi, eu cand ma gandesc la lumea pe care o cunosc, decat sa am prin preajma frumuseti fara personalitate, mai bine singura. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 20 2007, 07:04 PM
Post #14





Musafir






Pai eu nu prea am nimic kalua impotriva urechilor mele de elefantzel....dar de-a lungul timpului am observat ca degeaba nu am eu, ca are restul lumii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Asa ca faze de genul "sper ca glumesti" sau "pune poze ca nu te cred...imposibil sa ai urechile chiar asa" nu ma afecteaza deloc in comparatie cu altele pe care le-au auzit urechile mele la viata lor (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Stiti ca in generala imi spuneau copiii din fatza blocului "langosi"? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mai apoi prin liceu era faza aia cu "ai grija sa nu iti iei zborul"....apoi prin facultate era "nu prea te avantajeaza parul prins sa stii" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Deci din ce in ce mai subtila lumea ce-i drept. Dupa 30 de ani oricum nu o sa mai conteze ce urechi am, pentru ca nimeni nu o sa ma mai observe anyway (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Feb 20 2007, 07:17 PM
Post #15





Musafir






Si acum mai poti sa dai lumii si peste nas ca-i in, sic! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioannaraluka
post Feb 20 2007, 08:54 PM
Post #16


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,334
Joined: 13-December 05
From: D Street
Member No.: 96



Erata: Sper ca glumesti cand spui ca te obsedeaza ceva pana la a te complexa.
Sper ca acum s-a inteles (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 20 2007, 09:40 PM
Post #17





Musafir






Te-ai scos (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Hai mai ca nu ma ofensasem anyway stai chill.
Sa ma obsedeze nu am ajuns inca, dar ce-i drept m-am gandit de vreo cateva ori ca poate mi-as face niste tunning la capitolu asta. Asa...ca si cum as cumpara o crema sa imi intind niste riduri (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Plus ca din cate stiu operatia se face cu anestezie locala si nu e asa complicata ca o operatie la nas spre exemplu. Btw...nici cu nasul nu stau f bine dar la asta nu m-as opera pentru ca mi se pare prea barbara operatia si intr-un fel imi si place nasul meu cu personalitate (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitten
post Feb 20 2007, 11:19 PM
Post #18


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 649
Joined: 2-December 06
From: Kronstadt
Member No.: 783



mey, de exemplu pe mine chiar nu m-ar interesa daca as avea urechile ca ale fetei din poza a treia (eu am o ureche mare, si una si mai mare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ), daca as avea ochii ca ai ei.... sau 10 kg in minus.
adica: eu am observat mai intai la ea ochii aceia superbi albastri, si abia apoi am inceput sa-i examinez urekile.... sooo.... fiecare cu punctul de vedere. mai nasol e ca barbatii uneori nici nu se uita la cap..... (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) ci doar de la gat in jos...

ah... era sa uit: mi se pare importanta of course personalitatea... si acel "sarm" al fiecarei femei, stilul personal, dintr-un motiv foarte simplu: cum a spus si angel, la 30 de ani... nu mai ai ce aveai la 18. eu vad pe pielea mea. la 16 ani am fost manechin si mi se spunea barbie... acum (sunt 10 ani de atunci) am 10 kile in plus. o acnee infecta, etc etc... dar personalitatea si ceea ce am in cap mi-au ramas. nush daca e suficient pentru lumea in care traim, dar ma rog.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Feb 20 2007, 11:45 PM
Post #19





Musafir






Cunosc eu pe cineva care a fost grasuta bine, a slabit fata 30-40 de kile. Inainte se plangea ca nu se uita barbatii la ea, iar acum, cand arata excelent si are succes nebun la sexul ops, ca vor numai s-o (IMG:style_emoticons/default/sex.gif)
(IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 21 2007, 01:08 AM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



angel, esti foarte amuzanta (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) mie urechile clapauge mi se par interesante, sincer..nu trebuie sa iti faci operatie, esti mai speciala asa..(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
wow! angelina jolie are marimea 42 la picior? ca un barbat? dar oricum, la cat de frumoasa este ea, asta e doar un detaliu insignifiant..nu am vazut nici o poza in care sa nu arate foarte bine..
kitten, stai linistita..kg se dau jos usor, sala, dieta si multa vointa si perseverenta..(IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ai exemplul prietenei lui kalua..btw cum a reusit sa slabeasca atat de mult? 30-40 kg mi se pare enorm..
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 05:35 AM