IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

38 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rochii de banchet, rochii de seara sau de cocktail
sweet_angel
post Mar 26 2007, 08:23 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 26-March 07
Member No.: 1,400



doamne mirela va rog sa ma ajutati.....imi puteti trimite niste poze pe email cu niste rochii de seara si rochii de banchet...am 15 ani....vreau sa fie ceva elegant si totodata extravagant........mama imi ia din italia rochie...dar sa vad cam ce modele....ma intelegetzi?....multumesc pentru ajutorul acordat....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Mar 26 2007, 08:31 PM
Post #2


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Daca ne lamuresti si cine este Mirela, poate te ajutam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 27 2007, 08:56 AM
Post #3


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cred ca se refera la doamna Vescan, insa nu sint sigura. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Mar 27 2007, 04:33 PM
Post #4


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



probabil ca isi verifica emailul de zor si e nedumerita de ce dna mirela nu-i trimite rochii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 27 2007, 11:08 PM
Post #5


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



bebe_maria, nu fi rautacioasa..(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
nu mi se pare un capat de tara banchetul, nu trebuie sa iti iei ceva foarte extravagant, nu s-ar potrivi nici varstei. sunt sigura ca o sa gasesti ceva frumos si la noi, mai ales ca nu e acelasi lucru daca nu o probezi tu, in cazul in care iti cumpara mama ta rochia. degeaba este extraordinara rochia, daca nu iti vine tie bine. am fost si eu in italia, am fost si in magazine, dar pt evenimentul tau sunt sigura ca poti gasi ceva f frumos si la noi..(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) banuiesc ca o sa ai examenul de capacitate in vara, nu? so, ai lucruri mai importante la care sa te gandesti! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Mar 28 2007, 12:13 AM
Post #6


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



sweet n-am intentionat sa fiu rautacioasa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) m-a amuzat doar modul in care a venit ea aici pe forum, a lasat mesaj unei anumite doamne mirela si apoi a disparut (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 28 2007, 10:46 PM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



ai dreptate, bebe.. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 28 2007, 11:14 PM
Post #8





Musafir






Pana una alta ma gandesc sa profit eu de topicul asta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

So ...in iunie am banchetul de terminarea facultatii. Inca nu stiu ce sa fac, sa imi cumpar rochie sau sa imi fac? As avea avantajul ca am o matusa croitoreasa foarte buna, partea nasoala e ca sta in Arad, deci ar cam trebui sa fac cateva drumuri Timisoara-Arad pe la probe si alte cele. Dar nu mi-ar parea asa rau, ca numai bine poate asa apuc sa imi vad neamurile si orasul natal mai des (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Argumentul contra ar fi ca nu stiu ce materiale o sa gasesc de cumparat si ca nu stiu dinainte exact ce o sa iasa.

Pfff....ce grele decizii mai am si eu de luat in viata (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Mar 29 2007, 01:39 PM
Post #9


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Angel de ce nu te duci prin magazine si vezi daca iti place ceva si daca nu gasesti te gandesti si la varianta facut
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Mar 29 2007, 01:45 PM
Post #10


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Oricat de bine ar lucra matusa ta, cred ca ar fi mai bine sa-ti iei ceva gata facut.
Eu te-as vedea in:
(IMG:http://i40.photobucket.com/albums/e244/ala80/banchet2.jpg) sau (IMG:http://i40.photobucket.com/albums/e244/ala80/banchet.jpg) .
Ce zici, te coafeaza? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

38 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 08:14 AM