IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Shopping: Ce ati mai cumparat?, Cosmetice, haine, pantofi, accesorii, Partea a IV-a
Diana.
post Apr 26 2009, 07:11 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Continuarea de la Shopping: Ce ati mai cumparat?, Cosmetice, haine, pantofi, accesorii, Partea a III-a
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 26 2009, 09:37 PM
Post #2





Musafir






Mah, dupa ce ca m-am tot coit daca sa pun poze sau nu, ai mai facut si topic nou sa fiu cap de afis (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Dar daca tot m-am chinuit atat sa le incarc/descarc/etc amu le pun
Ideea e ca am primit niste chilotarai, un tricou si o pijama de la Victoria's Secret. Si ma gandeam sa le pun sa vedeti si voi in caz ca vreti sa comandati vreodata ceva, diferenta dintre ce vezi pe site si realitate. Eu sunt incantata de ele, dar tare mi-ar fi placut chilotii din plasa sa fie XS in loc de S, ca asa mi-s o idee cam mari. Dar avand in vedere ca nu-s de purtat toata ziua, merge (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

(IMG:http://i49.photobucket.com/albums/f289/angeldust_new/IMG_0231.jpg)
(IMG:http://i49.photobucket.com/albums/f289/angeldust_new/IMG_0237.jpg)
(IMG:http://i49.photobucket.com/albums/f289/angeldust_new/IMG_0238.jpg)

Cred ca sunt prima care isi posteaza chilotii pe forum loool, mereu am fost o deschizatoare de drumuri ce pot sa zic (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Apr 26 2009, 09:49 PM
Post #3


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



o sa devii fashion icon (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

mie-mi plac chilotii tai (uite ca nici n-a fost nevoie sa te dezbrac ca sa ii vad), dar nah, mie imi plac toti chilotii de la un magazin online din strainatate (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 26 2009, 09:58 PM
Post #4


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



(IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Sa te fatzai in ei cu multa placere! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Eu mi-am luat recent doua perechi de ciubote si-un medalion.

(IMG:http://i161.photobucket.com/albums/t207/fanny_dinu/IMG_2212.jpg) (IMG:http://i161.photobucket.com/albums/t207/fanny_dinu/IMG_2215.jpg)

(IMG:http://i161.photobucket.com/albums/t207/fanny_dinu/IMG_2213.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Apr 26 2009, 10:06 PM
Post #5





Musafir






Draguti chilotii Angelu', dar eu is fan al altui gen de la un magazin online din strainatate. Sa stii c-aveam si io o poza pentru exemplificare, ca voiam sa-ti tin companie, dar n-o mai gasesc.

Frumoase ciubotel Fanny; medalionul imi place si mai mult.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 26 2009, 11:50 PM
Post #6





Musafir






Multzam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

despre ce "magazin online din strainatate" e vorba? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Apr 27 2009, 02:31 AM
Post #7


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Fanny imi plac mult de tot pantofiorii din prima poza, de unde sunt?

Angel eu am renuntat la bikinii magazin online, sunt facuti pt femei cu extra-fund (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 27 2009, 07:08 AM
Post #8


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Bebe, de la Comart. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Sunt pantofi de umblat toata ziua, adica fara toc. Si-s din piele integral.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Apr 27 2009, 08:25 AM
Post #9


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Angel mare figura esti si nu cu afisatul chilotilor, ci cu povestea de pe marginea lor:lol:
Eu mi-am luat niste pantaloni movalii de vara si o bluza de trening cu fermoar turcuaz. Mi-e lene sa le trag in poza, azi am o zi din aia de nu am chef.
Era ieri sa-mi iau niste sandale da' erau si maro si modelul nu-mi placea in mod deosebit asa ca am zis ca mai astept sa vad ce prospaturi mai baga.

This post has been edited by Master of Norules: Apr 27 2009, 08:26 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Apr 27 2009, 09:25 AM
Post #10


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Angel, foarte tare (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si eu mi-am luat cateva perechi, cand mi-am luat si costumul, dar nu m-am gandit sa-i pozez, data viitoare.
Fanny is faini pantofii, mai ales prima pereche.

QUOTE(Kalua @ Apr 26 2009, 06:11 PM) *
Rochia si mai ales pantofii pentru ea m-au cucerit! Sketchersii sunt foarte comozi.

La conferintele cu pricina ce trebuie sa faci? Stai pe scaun doar? Eu am un costum in genul ala, dar gri, pentru targuri. Cu tricou negru cu anchior mare, mulat. Margele cu rosu, iar pantofi am purtat ori rosii, ori negri. Nu mi se pare mare lucru, dar atat am fost de laudate de interni si externi pentru look incat ma gandesc ca o fi fost mai altceva decat multe alte "uniforme"


QUOTE(Cleo @ Apr 26 2009, 06:31 PM) *
eu sint mare fan culoarea gri si gasesc ca se potriveste de minune cu roz si bleu sau chiar negru pt un look mai formal
Deci o bluza cu putin decolteu sau o camasuta descheiata si la al 2-lea nasture (nu sugerez nimic vizibil doar ceva mai multa piele smile.gif ) will do


Ce ma bucur ca v-a(u?) placut rochia cu pantofii (is dint piele intoarsa bej, nu stiu cat de bine s-a vazut pe poza), eram foarte nesigura... Anul asta o sa stau mai mult pe scan, nu m-am pregatit cu nimic. Ideea e ca eu nu prea ma imbrac in costum, numai de cateva ori pe an, si nu prea stiu cum sa aleg o bluza langa costum (mai ales la costum maroniu, la gri cred ca ar fi mai usor, dar costum gri n-au avut marimea mea, asa ca am ramas la culoarea asta), m-am gandit si eu la un roz pal sau cred ca ar merge si un turcoaz sau un verde inchis, sa vad ce gasesc, bine ca am rezolvat cu rochia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 07:12 AM