IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce vreti sa va cumparati in viitorul apropiat in materie de haine si cosmetice?, Lista de cumparaturi
pitzigoi
post May 25 2009, 12:30 AM
Post #11





Musafir






Hop si eu:
- anticearcan de la eve pearl sau artdeco (din piata vietii (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) )
- sampon londa profesional pentru par vopsit
- ceva pentru protectie solara (am vazut la cineva sub forma de spray, gen 'rexona')
- liner lichid negru si maro
- sutien de la victoriassecret (100 way bra, se sucesc bretelele in multe feluri)
- ceva balerini
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 25 2009, 12:41 AM
Post #12





Musafir






Angelu', ia uite aici, zice tipa numai de bine de Bare Escentuals Faux Tan (si pozele cu piciorusele alea taman in leoparzi m-au distrat bine (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post May 25 2009, 12:57 AM
Post #13


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



- pudra Meteorits Guerlain, am cautat azi in Mall si nu exista (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
- geanta alba, am vazut unele foarte misto Guess, dar erau 99 $ si nu mi-am luat
- parfum Pleasures Intense

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post May 25 2009, 10:24 AM
Post #14





Musafir






Scumpic, meteorites sunt in piata vietii si sunt like...65 de lei, fata de 250 in magazin (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post May 25 2009, 10:29 AM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Jo, la noi in Bucuresti care e piata vietii? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post May 25 2009, 11:04 AM
Post #16





Musafir






Noi n-avem (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Da` posibil prin Obor sa fie. Daca ai drum pe acolo poti sa treci. Da` nu bag mana in foc, ca eu n-am fost niciodata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post May 25 2009, 03:12 PM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Am inteles. Am vazut ca ai amintit mai sus de piata vietii si ma gandeam ca avem si noi una. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ata ete, asteptam deschiderile magazinelor din afara si la noi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bulina
post May 25 2009, 03:51 PM
Post #18





Musafir






Angelita, atunci la Viena (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Eu vreau role noi dar nu au aici cum vreau eu asa ca sper sa-mi iau cand ma duc la fratii americani peste o luna.
LE. Am uitat sa zic cum ca poseta alba de vreo 3 ani imi tot imi cumpar in sensul ca imi propun (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )) poate pana la urma si reusesc ...

This post has been edited by bulina: May 25 2009, 03:53 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post May 25 2009, 04:02 PM
Post #19


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Merci, Jo, dar acolo nu prea ajung. Eu am cautat aici in State si, nu stiu cum se facu ca in Mall nu exista. (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif) Nu ma asteptam, erau la cosmetice doar Clinique., Lancome, Estee Lauder, Shiseido....MAC, am dat cu nasul fix in standul lor, dar Guerlain, nu. Si parfumuri....imi venea sa le iau pe toate, dar doar le-am incercat. Si m-am mirat ca nu cumpara nimeni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bulina
post May 25 2009, 04:13 PM
Post #20





Musafir






Scumpic, Guerlain este la Sephora.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 07:11 AM