IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cizme peste genunchi, Cele mai HOT modele la moda. Unde gasim cizme peste genunchi?
Diana.
post Sep 24 2009, 03:47 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ladies, a vazut cineva cizme peste genunchi la magazine? Eu sint bolnava, vreau asa ceva! Pe amindoua! Insa sint de vinzare pe VS. (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Nu stiu nici ce marime mi-ar trebui, nici in cit timp ajung, nici nimic! Dar LE VREAU! Sint atit de sexy ca ma ia cu ameteala... m-am imbolnavit! Cine e prin state? Bebica?
(IMG:http://i294.photobucket.com/albums/mm83/dmb_1973/PESTEGENUNCHI.jpg)
(IMG:http://i294.photobucket.com/albums/mm83/dmb_1973/PESTEGENUNCHI2.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 24 2009, 05:10 PM
Post #2


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Si eu vreau. EU comand de la VS si le trimit la al meu. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 24 2009, 07:18 PM
Post #3


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Sunt sexi cizmele peste genunchi. Fides, e inca destul de cald afara (eu inca ma incalt cu sandale), mai ai rabdare, sigur vor rabufni si magazinele de la noi cu astfel de modele de cizme.
Poate voi sunteti mai curajoase si norocoase dar eu nu as comanda de pe VS. Cu greu imi vine o cizma ca lumea pe gamba (toate sunt foarte largi) in magazine, cu atat mai riscant online.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 24 2009, 07:48 PM
Post #4


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu cred ca vor bufni la noi mai devreme de anul viitor, ca asta sintem noi: ce nu se mai poarta/vinde pe la altii, se muta la vindut in Romania. (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Eu nu imi sptiu marimea in state, damn!

Pinku, ai idee cu marimile? Ce numar porti la picior?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Sep 24 2009, 07:58 PM
Post #5


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Mie nu-mi plac. (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) De fapt mi se par sexy, dar foarte greu de purtat. Cred ca ar arata bine pe persoane inalte, eu as fi motanul incaltat... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Fides, stiu doar ca 36 e 5. Dar cam toate site-urile care vand incaltaminte au si convertor de marimi.
Problema e ca de multe ori marimile nu coincid... (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 24 2009, 08:11 PM
Post #6


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am mai avut in 1993, am experienta cu ele. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nu sint chiar asa de greu de purtat precum ar putea parea. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Le vreau, fir-ar sa fie, de mult nu mi-am dorit ceva atit de mult!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 25 2009, 10:34 AM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Fides @ Sep 24 2009, 08:48 PM) *
Nu cred ca vor bufni la noi mai devreme de anul viitor, ca asta sintem noi: ce nu se mai poarta/vinde pe la altii, se muta la vindut in Romania.

Eh, nu e chiar asa, eu deja am vazut in cateva magazine, asta in conditiile in care colectiile au aparut destul de timid.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Sep 25 2009, 02:56 PM
Post #8


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Diana ti-am raspuns la topicul despre masuri (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , observ insa ca pe V.S. nu e size chart pt incaltaminte (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) , probabil pt ca ei comercializeaza oricum alte marci si nu toate au acelasi corespondent.
Ai putea eventual sa le scrii un email sa-i intrebi exact la perechea pe care o vrei.
In general 38 are corespondent 8 in America.
Ai putea sa incerci sa gasesti aceleasi cizme pe alt site unde dau si marusile.
Pink, magazin online livreaza si in Romania de ce nu comanzi direct?
Oricum ajungi cam la acelasi pret cu transport in 2 etape ...

This post has been edited by bebe_maria: Sep 25 2009, 02:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 25 2009, 03:24 PM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Saru` mina mult, Bebe! Deci marimea 8 ar fi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ramin datoare vinduta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 25 2009, 09:18 PM
Post #10


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Pentru ca nu am chef sa astept sa vina aici si sa car tot ce-mi cumpar inapoi acolo in nici o luna. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Eu port 37 si la VS la niste botine luate mai de mult imi venea 7. Am avut insa experienta cu niste pee-toe la care 7 imi erau putin mari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 11:16 AM