IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cum sa faci bani pe net - din ciclul PROSTIA LA ROMANI
indodeco
post Nov 15 2008, 06:00 PM
Post #11





Musafir






SPAM DE LA INDO-IDIOTI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goldfrapp
post Jan 5 2009, 05:30 PM
Post #12





Musafir






Ultima descoperire, inovatie, reformare a cosmeticii o constituie impachetarile cu aur. Suna scump si pretentios..dar credeti-ma nu este deloc asa. Tratamentul este accesibil pt toate buzunarele iar efectele nu intarzie sa apara:D
Pana acum singurul salon la care am vazut aceste servicii este IA SCUTESTE-NE ..astept si opiniile voastre, daca l-ati incercat sau nu.

This post has been edited by Maàt: Jan 5 2009, 07:16 PM
Reason for edit: SPAM TATAIE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deedee29
post Jan 5 2009, 05:38 PM
Post #13


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 347
Joined: 5-December 08
From: Highway to Hell
Member No.: 5,474



Fantastica descoperire...pacat ca ai aflat atat de tarziu ca s-a inventat roata. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 5 2009, 07:17 PM
Post #14


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am incercat sa iti dau ban. Opinia mea este ca am reusit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deedee29
post Jan 5 2009, 07:33 PM
Post #15


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 347
Joined: 5-December 08
From: Highway to Hell
Member No.: 5,474



Esti geniala...cum le tai bobii in doi timpi si trei miscari. Nu se poate spune ca iti lipseste simtul umorului. Poate nu era cazul sa scriu, dar nu m-am putut abtine. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 5 2009, 07:35 PM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nici eu , de aceea am scris. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Da `geniala nu; doar buna in preventie (in general). (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Griffore
post Jan 7 2009, 03:36 PM
Post #17





Musafir






Buna!



Ma numesc Madalina, am revenit in Bucuresti dupa o absenta de 7 ani(am plecat cu parintii in Canada).


M-am casatorit acolo si ca orice viitoare mireasa m-am documentat in alegerea photografului & videografului.

La primirea dvd-lui cu nunta am fost tare dezamagita, lucru care m-a facut sa-mi refac singura montajul, am invatat sa lucrez intr-un program special si mi-am facut nunta asa cum, defapt, am cerut de la bun inceput.

Mi-a luat 3 luni pana am terminat-o, montajul este destul de meticulos, astfel am descoperit ca imi place sa fac acest lucru.

Pe langa filmare si montaj, fac si fotografii( o pasiune mai veche).

Am un website, care l-am folosit in Canada, unde sunt imagini si un mic filmulet("highlight video") din 2 nunti si un botez.

Prima nunta + botezul sunt filmate si fotografiate de mine, iar la a doua nunta am facut doar montajul.

Pot face foto si pt. mamicile in devenire, nou-nascuti si altele.

Nu stiu daca am voie sa postez site-ul aici, asa ca, daca doriti mai multe informatii imi puteti trimite un mesaj.

Precizez ca tarifele sunt acceptabile.

Va multumesc frumos!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
ardeiadeea
post Jan 12 2009, 07:37 PM
Post #18





Musafir






QUOTE(cookie @ Jan 8 2008, 11:56 AM) *
buna!stie cineva ce pot face cu urmele lasate de la acnee? (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)



fetelor am un produs foarte bun la tratarea acneei si cicatricilor!!!! nu stiu dak ati auzit de uleiul de argan!!! se produce numai in maroc si aici este cam scump !! cautati pe net si o sa gasiti toate efectele lui benefice!! si dak va intereseaza sa cumparati scrieti la adresa d mail SPAMpt mai multe detalii (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

This post has been edited by Maàt: Jan 12 2009, 08:18 PM
Reason for edit: SPAM TALICA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ardeiadeea
post Jan 12 2009, 07:51 PM
Post #19





Musafir






QUOTE(sweet_girl @ Jul 24 2006, 11:15 AM) *
ce parere aveti despre uleiurile esentiale? am tot citit in ultimul timp pe net despre ele si sunt tentata sa imi iau, voua care v-au placut in cazul in care ati incercat? m-ar interesa atat uleiuri volatile pentru aromoterapie, cat si cele esentiale..am inteles ca unele dintre ele ar fi bune de asemeni pentru ingrijirea tenului..astept sfaturi de la cunoscatoare...pupici (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)



uleiul de argan este foarte bun pt ten ,par, unghii!! incearca p net sa cauti mai multe!!!!! si dak t intereseaza sa cumperi mult mai ieftin decat in magazine scrie la adresa d mail SPAM

This post has been edited by Maàt: Jan 12 2009, 08:18 PM
Reason for edit: SPAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ardeiadeea
post Jan 12 2009, 07:57 PM
Post #20





Musafir






Aplicat in stare naturala pe piele (fara a fi introdus in anumite produse ca lotiunile, cremele, mastile etc), uleiul
de argan ajuta celulele pielii sa lupte impotriva uscarii acesteia si implicit a imbatranirii. De asemenea, detine
capacitatea de a fortifica firul de par, unghiile si de a regenera pielea afectata de acnee severa sau arsuri. De fapt,
uleiul de argan ajuta in procesul de cicatrizare si poate face sa dispara de exemplu urmele de varicela.

Trebuie sa mai retineti si ca interesul pentru uleiul de argan consta in faptul ca acesta este foarte bogat in vitamina
E si in steroli care ii confera excelente proprietati antioxidante, eficiente dupa cum se stie in reducerea ridurilor.
Sub forma de crema de zi, acest produs previne imbatranirea precoce cauzata de agresiunile mediului exterior: frig, poluare,
radiatii ultraviolete, iar sub forma de crema de noapte regenereaza pielea.

Daca v-ati hotarat sa incercati uleiul de argan, este bine sa stiti ca il puteti utiliza pentru:


Masaj: ideal in masarea pielii, uleiul de argan inmoaie tesuturile epidermei, hidrateaza si protejeaza impotriva
uscarii acesteia.


Par: aplicat pe par, reda stralucirea si naturaletea acestuia, devenind mai usor de coafat.


Unghii fragile: amestecat cu suc de lamaie, uleiul de argan ajuta la fortifierea acestora si la protejarea
lor pentru o perioada mai lunga de timp.
Dak sunteti interesate si doriti sa cumparati scrieti la adresa de mail SPAM

This post has been edited by Maàt: Jan 12 2009, 08:20 PM
Reason for edit: UNA VENITA LA SPAM@!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:40 AM