IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  « < 11 12 13  
Reply to this topicStart new topic
> Autobronzant, metode de bronzat fara soare
Diana.
post Aug 3 2009, 04:34 PM
Post #121


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ladies, sint "bronzata" din cap pina-n picioare. Bun!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sparklysmile
post Jun 21 2010, 09:22 PM
Post #122


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 21-June 10
Member No.: 8,758



salutare fetelor,
eu folosesc de vreo 2 ani autobronzant Piz Buin si sunt extrem de multumita de el. eu am pielea alba ca laptele (spre marea mea nefericire) insa cu ajutorului lui piz buin, reusesc sa obtin un bronz SUPERB FARA PETE(am din acela cu capac rotitor). Singura mea maare nemultumire a fost pretul cam piperat pt 240ml dar ce nu face o femeie ca sa fie frumoasa?? asta pana acu vreo doua saptamani cand prietenul meu a ramas profund surprins de banii pe care am putut sa-i dau pe acest autobronzant minunat; nu k l-as fi cumparat din banii lui dar m-am certat cu el pentru ca nu putea sa inteleaga cum de dau atatia bani pt 240ml. cum stateam eu asa furioasa pe pat, ma cheama la calculator sa-mi arate ca mi-a gasit pe EDITAT autobronzant piz buin exact ca cel pe care mi l-am cumparat din farmacie dar cu 40ron mai ieftin. eu bineinteles cu gura mare ca sigur nu e original, cum poate sa cumpere de pe net, ca sigur e o porcarie ca bla bla pana mi-a adus autobronzantul peste cateva zile si nu mare mi-a fost surprinderea sa constat k nu era absolut nicio diferenta intre cel din farmacie si cel de pe net. acum aveam doua autobronzante, ce puteam sa fac cu cel din farmacie? sa-l returnez desigur numai ca eu nu am avut curaj sa ma duc si s-a dus tot prietenul meu sa-l inapoieze. aleia de la farmacie nu prea i-a convenit, desigur, ca cica trebuia sa-l aduca in 24h, auzi vrajeala, i-a zis prietenul meu ca are dreptul sa-l returneze in 10 zile fara niciun motiv. in fine, i-a dat banii pe autobronzant si s-a rezolvat. oricum 2 ani de zile am dat pe autobronzantul piz buin mult prea mult dar ce mai conteaza cand am descoperit (de fapt prietenul meu) ca il pot lua de pe EDITAT mai ieftin? oricum nu am sa inteleg de ce se vand in farmacii asa scump (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 21 2010, 11:22 PM
Post #123


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sparky, stii ca multe dintre produsele alea sint furate, da? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Iar pentru cautare de clientela pe forum se da ban. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jun 22 2010, 11:26 PM
Post #124


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Apropo, ma tot gandeam daca sa ma mai dau cu un autobronzant gradual sau nu. Se ia lumea pe strada de albetea mea. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Cica as fi Alba ca Zapada. Dar eu prefer pielea alba celei "tuciurii" si la soare nu stau nici sa ma bati.
Diana, tu ce ai folosit pana la urma?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 23 2010, 11:12 PM
Post #125


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai am avut mai multe. Tony & Guy, Nivea, Garnier... Sincer, toate mi s-au parut la fel. Insa cele graduale sint mult mai bune ca nu risti sa ajungi ca dalmatianu`...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  « < 11 12 13
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 14th May 2024 - 10:28 PM