IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cine si ce te enerveaza la TV?, Emisiuni, moderatori, chiar posturi TV
Diana.
post Feb 25 2010, 12:34 AM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ce va enerveaza la tv? Aveti vreun post TV care va scoate din sarite? Eu nu mai suport Antenele, de exemplu, ca sa nu mai spun nimic de zerotv pe car el;-am scos de tot din canalele setate ale televizorului...
Ma mai scot din sarite toate emisiunile cu pitzi si poance, precum si emisiunea doamnei Columbeanu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
... Si mai sint! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Feb 25 2010, 09:11 PM
Post #2


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Pe mine ma calca pe nervi: Acces direct, Bahmuteanca, emisiunea Oane Zavoranu, mai nou si Happy Hour! (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 26 2010, 10:26 AM
Post #3


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Happy Hour ma scoate si pe mine din sarite. Maruta a devenit un nesimtit pe care mai mult il intereseaza barfa si scandalul decat realizarile invitatiilor (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) . Prin urmare, nu-l mai urmaresc de mult. Nici Carcotasii nu-mi plac, nici Schimb de mame, nici Nora pentru mama (nu am inteles niciodata emisiunea asta (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) ), nici Bingo , nici Rai da buni, nici Confidential, nici Fermier caut nevasta, nici Cearta in bucate, nici ... Sunt multe care nu-mi plac (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Feb 26 2010, 10:53 AM
Post #4


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Si pe mine ma mai calca pe nervi Nora pentru mama, Capatos, Cearta in bucate, Fata lu' tata... Vai, si cea mai penibila era aia in care se duceau la cineva acasa sa curete locul... si era mizerie rau, scarbos... (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 26 2010, 02:04 PM
Post #5


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Teo, aia e o emisiune "aranjata". Ca mai toate emisiunile de pe la noi. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Happy Hour e penibil. Imi plac Circotasii, desi la ultima emisiune au fost prea multe faze de prost-gust, ca s anu zic de-a dreptul obscene. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Feb 26 2010, 04:09 PM
Post #6


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Mie multa vreme mi-au placut Carcotasii, dar de vreun an-doi asa parca nu mai au haz... Mi se pare ca au devenit "penibiluti" (IMG:style_emoticons/default/thumbsdown.gif) si emisiunea consta mai mult in bebeluse dansatoare (2, 4, in curand o sa fie 10... (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) ) si glume proaste decat in ironii fine si inteligente (cum erau la inceput... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) ).
Ah, si nu pot sa-l suport pe Mircea Badea. Spune faza nteligente, amuzante de multe ori, dar nu stiu ce are. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif) Daca ma uit la el mai mult de cinci minte imi vine sa-i dau pumni intr-una. E enervant, se crede buricul pemantului, atotstiutor si toti ceilalti sunt niste penibili. (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

This post has been edited by Book: Feb 26 2010, 04:11 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 28 2010, 04:21 PM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Mie nu imi place nici o emisiune de divertisment! Toate pitzipoancele cu impresii de filozoafe importante si hartuite de presa malitioasa, asa-zisi cantareti...mda chiar nu ma intereseaza viata lor nici cat un graunte. Sa se combine intre ei, sa faca copii, sa se insele, sa isi puna pirostriile, poalele in cap whatever, dar sa nu ne mai plictiseasca si pe noi cu asta. Vin si se hahaie in platou si doar abereaza la greu. Sa iasa mai bine toti la o bere si sa se hahaie/barfeasca/dezbata in privat.
Book (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) E enervant Badea, e cateodata funny insa, pare un om extrem de friustrat care se defuleaza in direct, ca o maimuta oparita care nu poate sa stea pe scaun din cauza asta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Eu ma mai uit la el cateodata...rarut.

This post has been edited by Cindy: Feb 28 2010, 04:24 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Feb 28 2010, 08:23 PM
Post #8


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Nici eu nu urmaresc nimic. Imi place cea cu 8 copilasi de pe Discovery Travel & living. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 4 2010, 02:21 PM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ce ma enerveaza in ultima vreme: Emisiunea "Acces direct" unde isi etaleaza nurii cit mai "la vedere" tot felul de pitzi si poanche care ne povestesc de zor ce si cum au facut ele cu x sau y , persoane cunoscute, mon cher. De toata jena!!! Cind butonez si dau de ea, nu stiu cum sa fac sa schimb mai repede canalul!

La Mirciulica nici nu ma mai uit, atita pup-en-dos mai rar...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post May 4 2010, 03:16 PM
Post #10


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Ma scoate din papuci "Talk , Talk , Talk" Pro7
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:07 AM