IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Metode de marire a sanilor, Tinctura de marar, contour, uleiuri
Dora
post Feb 3 2011, 10:30 AM
Post #21


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 61
Joined: 28-January 11
Member No.: 9,789



Eu nu cred in metodele de marire a sanilor pe cale "naturala" , aka tincturi si alte chestii de genul acesta. Cel mult asemenea produse pot face tesutul mamar sa se inflameze pentru o scurta perioada de timp, insa de la o banala inflamare la sani crescuti, sani mai mari pe perioada definitiva si nedeterminata e cale prea lunga ca sa o rezolve plantele. Saniii cresc cand le e timpul sau peste noapte cu ajutorul bisturiului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kokl
post Feb 3 2011, 10:08 PM
Post #22


Kokling around
**

Group: Administrator
Posts: 74
Joined: 25-August 06
Member No.: 504



Banuiesc ca daca ar functiona metodele naturistede crestere a sanilor, numarul persoanelor de sex feminin cu bust mare s-ar ridica considerabil, spre bucuria noastra, a barbatilor. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 4 2011, 04:10 AM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Nu tuturor barbatilor le plac sanii mari. De exemplu, prietenului meu deloc, si am cunoscut si altii. Si nu e ipopetic vorbind ca asa mi-ar fi spus mie sa ma simt bine, ca eu nu am chiar sani mici. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lenjerie Sexy
post Feb 27 2011, 05:59 PM
Post #24


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 75
Joined: 22-February 11
Member No.: 9,898



Depinde de felul barbatului
Go to the top of the page
 
+Quote Post
london
post Jul 31 2011, 02:15 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 31-July 11
Member No.: 10,466



salut!:d
acum caeva zile..cred ca 5 ..am inceput un tratament cu un ulei.. (IMG:style_emoticons/default/faraspam28.gif) sper sa creasca ceva .. eventual muschii de la drat la cat masez cu el:))=))
In orice caz..miroase urat..dar sper sa mearga:*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Aug 1 2011, 05:26 PM
Post #26


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Vezi sa nu faci vreo alergie. De crescut nu cresc ca altfel ne dadeam toate, inclusiv vedetele. Poate doar ii va inflama si vor parea mai plini. Insa vrei ca glandele sa iti fie inflamate? IMHO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristionesteanu
post Jan 14 2012, 08:07 PM
Post #27


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 14-January 12
Member No.: 10,906



Singurele 2 metode care dau cu adevarat rezultate sunt: 1.implanturile (pe care sincer nu le recomand) si 2. Marirea sanilor prin hipnoterapie. Pe aceasta tema sunt numeroase studii care ii demonstreaza eficacitatea comparabila chiar cu cea a implanturilor, exemple aici: http://www.adultsonlyhypnosis.com/scientif...gement-evidence . Din proprie experienta (fiind licentiat in psihologie) am oferit rezultate spectaculoase in decursul a 2 sau 3 luni , (cate o sedinta la 2 saptamani). Este o metoda mai sigura si mai putin invaziva decat busturiul sau anumite suplimente hormonale care pot avea de cele mai multe ori reactii adverse de tot felul. Daca aveti nevoie ma puteti contacta la: SPAM

This post has been edited by Stiletto: Jan 14 2012, 09:00 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jan 14 2012, 08:57 PM
Post #28


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Hai ca pe-asta cu hipnoza chiar nu am mai auzit-o. Mi se pare o metoda si mai aberanta decat tincturile. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Si vezi ca autopromovarea se pedepseste prin ban direct proportional cu marimea cupei la sutied dorita de clienta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 15 2012, 12:01 AM
Post #29


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Au, mi-e rau! Banuiesc ca titele mele vor fi profund impresionate in transa si se vor apuca de crescut intr-o zi cit alte tite in 3 ani, vorba povestii! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
No offence!



Asta mi-a adsua aminte de "crema dezvoltata de NASA (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) care iti recreeaza ADN-ul! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
In linkul dat de doamna e vorba de un neurochirurg al unui spital de copii care s-a prezentat studiile din 1974 (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) la conventia hipnoterapistilor. Of! Spital de copii vs crescut sani ! (IMG:style_emoticons/default/omg.gif)

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-...igger-bust.html

Sinii aia sint la fel si before si after (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Cred ca li s-a indicat celor doua cliente multumite- atentie, numai doua- in starea de hipnoza, ca e cazul sa creada ca le-au crescut sinii indeajuns de mult. Of!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adriana uana
post Sep 15 2012, 05:56 PM
Post #30


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 15-September 12
Member No.: 11,421



QUOTE(angeldust @ Mar 3 2007, 11:14 AM) *
Tincturile de marar, lemn dulce etc contin fitoestrogeni. Eu am luat si o sa mai iau pentru ca am un exces de testosteron si mie imi fac bine. Efectul este asemenator cu cel al anticonceptionalelor , in sensul ca sanii devin mai sensibili si putin mai umflati, ca inainte de ciclu. Nici vorba insa de cresterea lor. Aveti totusi grija, tincturile astea pot duce si la ingrasare si la celulita iar daca aveti deja un exces de estrogen ar putea face buba si mai mare.


Exista pe piata niste pastile 100% naturale care se numesc spam.
Daca vrei mai multe informatii, da-mi un mesaj si iti pot raspunde pe id relaticlienti
Reason for edit: spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 04:00 PM