IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Destin
Teocris
post Jul 22 2008, 09:29 AM
Post #61


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Eu cred ca cei mai multi dintre noi credem in destin. Credem in puterea divina. Credem in superstitii.
Suntem constienti de ceea ce facem si unii dintre noi luptam si speram pentru o viata buna, banoasa si fara griji, altii spun "Asa m-e scris!" si renunta la lupta, iar altii spun "Asa a vrut Dumnezeu!" si se lasa dusi de curent.
Cred ca ne intoarcem dupa cum bate vantul. Daca vedem ca unuia ii merge mai rau, spunem "s-a intors roata si acum isi plateste pacatele", iar daca invidia ne orbeste cand altuia ii merge mai bine decat noi, spunem"lasa ca se intoarce roata!"
Eu cred ca avem posibilitatea de a alege ce cale vrem sa apucam. Ni se ofera mai multe variante pentru fiecare situatie. Suntem 100% responsabili pentru tot ce ni se intampla.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
little_angel
post Feb 1 2010, 07:24 PM
Post #62





Musafir






Ofer consultanta in tarot, in gypsy cart si astrologie sfaturii, ritualurii, pentru mai multe detail ma puteti vizita si pe site http: .cabanova.com/. Pentru o programare se poate si la adresa de email EDITAT sau adaugandu-ma in lista de mess EDITAT
Reason for edit: SPAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 1 2010, 09:54 PM
Post #63


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ofer ban pe perioada nelimitata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:51 PM