IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XLI, eLady`s hot spot, Discutii diverse
Diana.
post Jan 26 2011, 06:23 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sa te faci bine repede,Lary! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Ii musai! Trebe sa o tai nitel acasa. Mi-i foame de mor (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Va pup.
Io nu fac haleala azi, sa, cel putin, nu am programat asta - e vineri si eu nu minc de frupt. Eventual fac ceva pentru miine. Iar pentru vineri vreau musai fasoleeeee (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jan 26 2011, 06:31 PM
Post #22


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Fa-te bine! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ah, si eu am pus fasole la inmuiat astazi. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jan 26 2011, 06:41 PM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Diana, era sa-mi stea inima cand ai scris ca-i vineri si nu vrei sa mananci de frupt (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
Am crezut ca iar am pierdut sirul zilelor.
Lary, sanatate!
Eu inca astept nota! Cred or s-o afiseze maine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Jan 26 2011, 06:44 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si eu am zis "Hait, e deja vineri???"
Multam fain, ma fac eu bine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ! Intre timp, daca tot am frecat azi menta, mi-am facut public primul meu blog si mi-s tare bucuroasa, am jucarie noua (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
O sa fie o nota mare, Oana, tinem pumnii stransi (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) !

This post has been edited by Laryss_A: Jan 26 2011, 08:15 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OaNa`
post Jan 26 2011, 08:58 PM
Post #25


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 385
Joined: 11-July 10
From: Sibiu
Member No.: 8,859



Buna searaaa! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Lary ti-am vizitat blogul si arata super tot !! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

Stil, felicitari pentru site!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Jan 26 2011, 09:15 PM
Post #26


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Merci ! O sa fac tot posibilul sa imi fac timp zilele astea si sa il aduc la zi. Am postat mai multe retete aici pe forum (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) decat pe blog si m-am codit initial sa ii dau drumul dar am zis pana la urma ca treptat o sa apuc sa le pun pe toate. O sa fie insa amuzant sa pun reteta de piftie prin ....februarie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Jan 27 2011, 01:17 AM
Post #27


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Toata lumea doarme? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Azi am inghetat prin centru,cascat vitrine,cumparat cadou,mancat o pizza,baut vreo 5 cafele..a fost si greva la mijloacele de transport in comun...pe bune ca numai in tara asteptam asa sa vina un bus ca si cum ar veni Craciunul..ce-i drept aici venea din jumatate in jumatate de ora..dar fiind orele de varf si aici circulatia este catastrofala...m-am facut sloi!Am onorat si invitatia la restaurant pt.ziua de nastere..lejer dar frumos..si acum am ajuns acasa..si ma bate gandul sa fac o crema pasticiera de vanilie..da la ora asta..am mari probleme cu capul..dar am niste pofte zilele astea mai ceva ca o gravida!
Somn pufos la toata gasca!Corina,am o lacrima in coltul ochiului (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) revenisi!in sfarsit! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Di,seara buna! :kiss:Bucataresti ceva gustos?o prajiturica?vreo fripturica?primesti cumva cu degustatul sau macar cu privitul? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

This post has been edited by laur claudiu: Jan 27 2011, 01:21 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 27 2011, 01:22 AM
Post #28


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nuuu, io nu dorm, ma uitam la pozele puse de Lary de la Paltinis... si visez cu ochii deschisi. Si nu mai vorbi de mincare ca ma duc si dau atac la frigider si deja is cit o batoza!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Jan 27 2011, 01:28 AM
Post #29


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



O dedicatie pt.tine Diana...si da,ai dreptate,ireale fotografiile Larrysei!

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/SR6iYWJxHqs" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jan 27 2011, 02:10 AM
Post #30


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Nici eu nu dorm! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:30 PM