IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Chiar nu mai e nici o speranta?, Love
Mariana333
post Mar 21 2012, 05:00 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 21-March 12
Member No.: 11,091



Buna!

Acum o luna am devenit geloasa pe o colega a prietenului meu, si de atunci ne-am certat de mai multe ori i-am spus cuvinte urate.noi suntem de 2 ani impreuna,la propriu, locuim impreuna cam de un an, si pana acum am fost aproape un cuplu perfect si ne iubeam enorm am fi facut orice unul pentru altul.



El acum a spus ca e confuz in legatura cu ceea ce mai vrea de la noi si ca prefera sa se joace sau sa invete decat sa se gAndeasca la asta si sa ajunga la decizii grele, a spus chiar si ca ma iubeste dar mai putin ca inainte.Acum a ramas sa vedem cum sa decurca lucrurile.



Eu il iubesc in continuare enorm si am renuntat la prostiile alea cu gelozia. acum nu stiu ce sa fac.



credeti ca il mai pot castiga inapoi?sau dau mai mult spatiu?tin sa mentionez ca am terminat liceul acum ceva timp deci nu suntem copiii, chiar nu vreau sa ne jucam de-a dragostea, chiar aveam planuri fosrte seriose legate de viitor.



Am nevoie de niste sfaturi daca se poate si a mai trecut cineva prin asa ceva.



Multumesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 21 2012, 05:56 PM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Citi ani aveti voi, Mariana?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bogdan
post Mar 21 2012, 09:08 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 42
Joined: 22-November 06
From: Arad
Member No.: 733



Sa l castigi inapoi....l ai pierdut la poker:)? Daca s-a saturat de tine nu mai ai ce sa faci.Nu are rost sa fi geloasa, daca vrea sa te insele te va insela orice ai face...pe viitor incearca sa nu arati ca esti indragostita lulea de el, ofera spatiu, in general baietii apreciaza asta si daca e baiat bun nu te va insela.Inca ceva cu cat ii faci mai putin pe plac cu atat te va iubi mai mult actualul sau viitorul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gavriel
post Jul 27 2012, 10:19 PM
Post #4


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 27-July 12
Member No.: 11,340



sincer? vrei parerea unui barbat?
din cate i-mi dai seama ai multa iubire dragoste de oferit
daca tipul asta e confuz si vrea sa se joace,ei sa sa joace cu mana lui !!!
eu cred k nu te merita
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 07:16 PM