IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXVI - eLady`s hot spot, Eh, de-ale noastre...
Jo-Anna
post May 18 2010, 01:48 PM
Post #11


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Si pui praf de copt adica bicarbonat de sodium?
Si io am furnici si am pus otrava si spray si ce am gasit impotriva lor (IMG:style_emoticons/default/slap.gif) tot revin nu sh ce naiba... nu las nimic mancare afara, vasele le pun direct in masina de spalat,cosul il golesc odata la 2 zile ... si tot vad furnici ... (IMG:style_emoticons/default/piromg.gif) ce ma seaca , am sa incerc si metoda ta.. cum adica la .. praguri? la usi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 18 2010, 01:49 PM
Post #12


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai daca inseamna bogatie, trimite si la mine vreo doo musuroaie! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post May 18 2010, 03:42 PM
Post #13


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Da Jul, cica se pune praf de copt pe la praguri sau prin colturi...acolo unde vezi ca-s mai multe, mie asa mi-a zis mama azi...si se spune ca merge si cu sare, nu stiu cat e de adevarat (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) ! Diana, cu draga inima iti fac un colet cu niste furnici (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kryss_10
post May 18 2010, 04:57 PM
Post #14


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,153
Joined: 14-March 09
From: The moon
Member No.: 6,083



Buna! Ce mai faceti? Eu ma odihnesc, nu ca as fi facut ceva azi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Laur isi face temele la italiana, dar pe la noi nu da. Nu are dispozitia necesara probabil.
Pupici. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)


Edit: Nu gasesc topicul ala cu imagini amuzante.

This post has been edited by kryss_10: May 18 2010, 05:19 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 18 2010, 06:58 PM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna seara! Am ajuns si eu acasa.
Is tare suparata. Adica eu stiu ca aveam aer conditionat la masina. Se pare ca nu il mai am. Dar nu sunt nebuna. Am avut.
Adica... de ce ar pune cineva intr.o masina un buton cu AC, care sa se si aprinda cand il apesi, dar sa nu fie aer conditionat? am impresia ca m-au scapat de el cand mi-au schimbat motorul... Damn it withe boy!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 19 2010, 12:29 PM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ce face fetele mele care ieste?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post May 19 2010, 12:58 PM
Post #17


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Ciao Diana!Dar numai pe fete le saluti?De noi baietii ai uitat? (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Kryss scumpa ce mai faci?Sincer nu prea am fost in toanele mele in zilele astea pentru ca,cota de prostie a depasit limitele normale si am cam explodat,dar mi-a trecut,am mai dat pe la topicul de italiana pentru ca promisesi ceva!
Corina daca ar fi adevarata faza cu furnicile=bogatie,vreau si eu trei musuroaie... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
In sfarsit au inceput si caldurile pe la noi,poate apuc sa-mi fac si eu cont pe photobucket sa va arat cateva poze cu Padova,orasul in care locuiesc si de care nu m-as deslipi ever!
Trebuia pe 6 iunie sa merg acasa,s-a revocat,mi-a dat planurile peste cap!Book ce mai zici?Teo pe unde umbli ca ne lipsesti?Albinutza mereu o harnicutza,sa te bucuri apropos de investitie!Oana erai omniprezenta,ce s-a intamplat si cu tine?
Va doresc o dupa amiaza placuta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 19 2010, 01:39 PM
Post #18


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Of, of! Iaca, Laur, ce sa ii fac, mama ei de obisnuita! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Deci... salutare, Laur! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post May 19 2010, 02:22 PM
Post #19


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Buna ziua fetelor si Laur (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) ! Azi am fost in oras, am depus cv-uri pe la diverse firme. Abia acum am venit si imi e foame rau.
Sa stiti ca furnicile au cam disparut cu praful de copt...asa ca luati-va adio de la bogatie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) !
La noi e o vreme nasoala...ploaie, vant...vreme depresiva (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) !
Pupici (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 19 2010, 05:57 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bafta, Cori!
Eu am avut treaba non-stop azi, apoi am fugit la piata, cumparaturi, mi-am luat doua filme si douaj` de "oo de taran" cum zice doamna Mot (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) , am fost am platit chiria de acasa si am ajuns acasa unde nu am apa.
Drept pentru care am facut comanda de pizza. Ma duc sa ma spal in lighean si dupa aia astept sa vina dl si stapinu` cu aia mica de afara, sa vina pizza, sa mincam junk si sa bem junk si sa ne uitam la un film. Sau la ambele. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

BTW, ma simt de parca as fi batuta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 06:01 PM