IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXVII-eLady`s hot spot, De-ale noastre...
laur claudiu
post Jun 25 2010, 03:22 PM
Post #41


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Salve Eladies! (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)

Oana,cam rarut,pt.tine mai ai timp?superwoman,ce mai!
Corina,Albi mereu scumpe,va pup! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Diana mereu pe baricade,plecaciune! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Kryss dar de ce esti obosita? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Am pus foto cu achizitiile de duminica,mai lipsesc doua foto,nu m-a lasat decat zece! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Jun 25 2010, 03:38 PM
Post #42


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Salutare fetele si Laur (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) ! Azi am fost si mi-am facut analizele. Rezultatele le iau miercuri.
Oana, eu mi-am descoperit boala cam tarziu datorita ''profesionalismului'' unor medici din Tulcea. Dar atunci cand am descoperit-o aveam ameteli, ma sufocam, aveam o jena la gat, aveam palpitatii, slabisem 10 kg intr-o luna, imi cadea parul, tremuram non-stop, nu mai aveam putere deloc si aveam o stare de neliniste. Pentru linistea ta fa-ti un TSH si crede-ma ca nu toate farmacistele sunt mari doctorese. Poate ai o perioada mai stresanta.
Pupici multi la toata lumea (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jun 25 2010, 03:53 PM
Post #43


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Laur, mersi, dar mai degraba sunt cat-women sau mouse-women sau orice altceva.
Corina, eu n-am simtomele astea, doar ca noaptea simt ca ma sufoc...asa din senin si ma jeneaza si simt ca am la baza gatului un muschi care sta incordat, culmea exact in jurul gatului.
Sa-mi bag eu picioru', daca m-am imbolnavit, spun sincer ca-mi pare rau ca m-am nascut. La naiba s-o ia de viata, dupa ce ca-i grea cu spaime, mai tre' sa ma si imbolnavesc (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

This post has been edited by Oana: Jun 25 2010, 03:54 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Jun 25 2010, 04:05 PM
Post #44


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Oana, stai linistita, poate ai miscat capul brusc si ti-ai ''dereglat'' ceva pe la gat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ! Nu intra in panica!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Jun 25 2010, 04:05 PM
Post #45


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Oana (IMG:style_emoticons/default/hug.gif) .. mergi sa vezi ce ai exact
numa io am obiceiul asta , cand citesc despre o boala , zic ca sigur o am si io
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jun 25 2010, 04:13 PM
Post #46


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Abia astept sa treaca examenele astea si sa ma duc la un control. Marti am 3 examene intr-o zi. Au inebunit si astia, se grabesc cu spaime. Si eu n-am mai ajuns in sesiune, o trebuit sa las totul in restante.
Legat de gatul meu, culmea e ca nu ma doare nimic si a trecut o saptamana si mai bine si starea asta tine incontinuu. Oricum, ma gandesc ca am citit cam multe despre boala asta si de aia m-am panicat. Sper sa nu fie nimic, doar un muschi sucit (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Jun 25 2010, 04:27 PM
Post #47


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Buna ziua! Eu sunt ametita zilele astea, parca nu am timp sau chef de nimic... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) Si mi-ati facut o pofta de clatite, de zile maaari. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Cindy, m-am gandit dar credeam ca plec imediat dupa concert, de aia n-am dat nici un semn... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Data viitoare ne vedem neaparat. (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
Apropo, fetelor, eu de Sanziene am visat mai multi tipi, inclusiv pe prietenul meu, pe la sfarsit... asta inseamna ca am mai multi ursiti? (IMG:style_emoticons/default/doh.gif) (IMG:style_emoticons/default/debile.gif)
A, si apropo de curieri si postasi, eu am acum un tricou pe mine pe care scrie "esti dotat?" (IMG:style_emoticons/default/debile.gif) . Sper sa nu sune nimeni la usa... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Jo-Anna, e dragut tabloul, mie cu mintea mea mi se par putin cam tari culorile, dar ce stiu eu de pictura? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Oana, felicitari pentru veste! As vrea si eu o nepotica... (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kryss_10
post Jun 25 2010, 05:12 PM
Post #48


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,153
Joined: 14-March 09
From: The moon
Member No.: 6,083



Oana, felicitari! Vreau si eu sa devin matusica! Dar sora mea nu are nici un gand (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Laur, de cateva zile dorm foarte putin, cateva ore pe noapte, azi am muncit prin curte de la 7 la 14, apoi prin casa... si am obosit. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Book (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Jun 25 2010, 05:31 PM
Post #49


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



<object width="500" height="405"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EDZqaB4qXIc&hl=it_IT&fs=1&rel=0&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EDZqaB4qXIc&hl=it_IT&fs=1&rel=0&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="405"></embed></object>

dedicatie for all eladies!

This post has been edited by laur claudiu: Jun 25 2010, 05:27 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Jun 25 2010, 05:43 PM
Post #50


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



tin un pisic in brate timp de 20 min si cand o aud cum toarce ... asa ma ia si pe mine un somnalau ... pfoa
bey am cumparat un cd zilele trecute si era si melodia asta pe el ...

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8TxMDAzT7XM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8TxMDAzT7XM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

tipu danseaza aici de parca are sindromul torette (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) dar io la video asta nu aud nimic , vad doar gagici , cur tatze ... asa ca ai si de la mine o dedicatie laur

This post has been edited by Jo-Anna: Jun 25 2010, 05:54 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th September 2024 - 02:41 AM