IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Jucariile sexuale
ioanacamelia27
post Jan 11 2008, 12:16 AM
Post #1





Musafir






Sunt jucariile sexuale un mod de imbunatatire a vietii sexuale sau sunt folosite de cupluri pt a scapa de monotonia intervenita de-a lungul timpului?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 12:38 AM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu stiu dar incep sa ma enerveze topicurile tale; alte subiecte nu te intereseaza pe lumea asta? totul se reduce la sex pentru matale? o carte, o dilema existentiala ceva?
http://www.elady.ro/forums/index.php?act=S...sult_type=posts

Da ia zi-mi si mie: topic special pentru matale: in afara de curiozitati de-astea pidosnice legate de sex, alte aporii mai ai? eu inclin sa cred ca nu.

adaugare:am impresia ca nu esti femeie ci un troll nenorocit.
Si ca iti satisfac curiozitatea bolinda (bolind=bolnav) am sa iti spun ca mie imi nu plac entitatile umane cu proprietati de papusi gonflabile, ca le intepi si nu se dezumfla. Asa, ca tine.
Ai pricipit?
Sfat: fa un bine si abtine-te sa mai intri pe aici, ca sa nu fiu nevoita sa iti banez "dilemele".
Considera asta un avertsiment public, al doilea nu o sa mai existe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
splendora
post Jan 11 2008, 07:10 AM
Post #3


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 325
Joined: 2-May 07
Member No.: 1,565



asta vroiam sa spun si eu...parca sunt trase de par topicurile astea. dar presupunand ca e doar o persoana foarte curioasa , imi dau si eu cu pararea desi nu am experienta. cred ca "jucariile sexuale" sunt "utile" doar persoanelor cu probleme...de tot felul. acu sper sa nu se simta nimeni si sa-mi sara in cap...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 11 2008, 09:32 AM
Post #4





Musafir






D'acord ca autoarea topicului e un troll, are votul meu inca de la primul post care l-am mai vazut in exact aceeasi forma si pe alte forumuri.
Dar pe de alta parte sunt f curioasa ce fel de probleme de tot felu se pot rezolva cu ajutorul jucariilor sexuale :| Splendora please enlighten me! (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 10:21 AM
Post #5


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Si pe mine ca nici io nu pricep. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jan 11 2008, 10:31 AM
Post #6


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



cred ca exista alte forumuri specializate pe probleme din astea......
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 10:42 AM
Post #7


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Exista, insa trollul e o specie deosebita: intra si baga topicuri care lezeaza bunul-simt sau menite sa provoace scandal. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) asta e distractia lui. Trolul a fost banat: just in case. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
splendora
post Jan 11 2008, 06:36 PM
Post #8


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 325
Joined: 2-May 07
Member No.: 1,565



probleme..... la cap in mod special (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) . exista atatea pozitii, atatea lucruri de facut ca sexul sa fie mai placut si mai "fun" ....daca tot aici e buba, si inca e nevoie prostii de genu asta? si daca tot nu e lume d-acord cu mine, ca sunt sigura ca se va gasi careva sa nu fie, apoi la ce jucarii va referiti care sar in ajutor cand e vorba de sex? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 06:59 PM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Splendora, cred ca nu sare nici una, chit ca-s din cauciuc... na, glumesc si io... (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elenacry
post Apr 1 2011, 11:22 AM
Post #10





Musafir






QUOTE(Maàt @ Jan 11 2008, 01:38 AM) *
Nu stiu dar incep sa ma enerveze topicurile tale; alte subiecte nu te intereseaza pe lumea asta? totul se reduce la sex pentru matale? o carte, o dilema existentiala ceva?

Da ia zi-mi si mie: topic special pentru matale: in afara de curiozitati de-astea pidosnice legate de sex, alte aporii mai ai? eu inclin sa cred ca nu.

adaugare:am impresia ca nu esti femeie ci un troll nenorocit.
Si ca iti satisfac curiozitatea bolinda (bolind=bolnav) am sa iti spun ca mie imi nu plac entitatile umane cu proprietati de papusi gonflabile, ca le intepi si nu se dezumfla. Asa, ca tine.
Ai pricipit?
Sfat: fa un bine si abtine-te sa mai intri pe aici, ca sa nu fiu nevoita sa iti banez "dilemele".
Considera asta un avertsiment public, al doilea nu o sa mai existe.



intru pe un forum, accesez tema DRAGOSTE SI SEX, apoi topicul 'jucariile sexuale' si raman cu gura cascata:
QUOTE
totul se reduce la sex pentru matale? o carte o dilema existentiala ceva?
pai matalutza 'fondatoare', bolanda esti dumneata ca propui tema "dragoste si sex"

QUOTE
Dragoste si Sex
Dragoste, relatii, sentimente impartasite sau nu, necazuri sentimentale, bucurii. Dragoste chioara si amor ghebos.
Forum Led by: Administratori


apoi intrebi de carti si dileme. cred ca tu chiar ai nevoie ceva cauciuc, deoarece carnea nu prea-ti prieste

P.S. nu incerca sa ma banezi deoarece nu am de gand sa fac parte din asemenea prostie

This post has been edited by elenacry: Apr 1 2011, 11:24 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 10:08 PM