IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

19 Pages V  « < 16 17 18 19 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce sa fac sa am un copil ?, Vreau sa raman gravida! Totul despre cum sa ramanem insarcinate
oan@
post Aug 23 2010, 07:51 AM
Post #171


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 28
Joined: 22-August 10
From: GRECIA
Member No.: 9,056



Iti multumesc bebe ptr cuvintele tale, si asa este : faca-se voia Domnului! Tu, copii? Eu incerc sa va cunosc, dar se pare ca e cam "retinuta" lumea pe aici....... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)  
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Aug 23 2010, 07:58 AM
Post #172


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Oana, un copil vine atunci cand te astepti mai putin. Eu zic sa nu mai fii stresata din cauza asta, sa nu mai fii asa incrancenata si sa te bucuri cat mai mult alaturi de jumatatea ta. Si eu imi doresc foarte mult un copil dar daca nu am sa reusesc sa am exista si posibilitatea infierii. Stiu ca multi nu sunt de acord cu infiatul dar chiar nu-mi pasa ce zice lumea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oan@
post Aug 23 2010, 08:12 AM
Post #173


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 28
Joined: 22-August 10
From: GRECIA
Member No.: 9,056



Ca sa fiu sincera cu tine corina, nici macar nu vreau sa ma gandesc la posibilitatea asta; refuz categoric; si nu ptr ideile preconcepute de unii ca nu e sange din sangele tau si smdp ci ptr simplu fapt ca vreau sa ma simt MAMA in adevaratul sens al cuv; cred ca nimic nu-i mai frumos pe lumea asta ca atunci cand iti simti copilul dand din picioruse/manute in pantecul tau, sau cand ii auzi inimioara, sau cand ti-l pune in brate atunci cand "iese in lume"  (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Aug 23 2010, 08:24 AM
Post #174


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Eu am inteles ce vrei sa zici, stiu ca sentimentul este altu' atunci cand ii dai tu viata unui copil si iti doresc din tot sufletul sa reusesti. Dar...eu zic sa nu disperi. Cati ani ai?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oan@
post Aug 23 2010, 08:28 AM
Post #175


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 28
Joined: 22-August 10
From: GRECIA
Member No.: 9,056



Nu disper, chiar nu disper; asa mi-e firea, mai nerabdatoare, mai repezita  (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) am 27 de ani 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Aug 23 2010, 08:37 AM
Post #176


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Ai facut ceva tratamente?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oan@
post Aug 23 2010, 08:44 AM
Post #177


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 28
Joined: 22-August 10
From: GRECIA
Member No.: 9,056



Tratament ptr prolactina, la un moment dat o aveam marita; dar de atunci toate-s ok; As fi apelat la o inseminare, dar sotul cam stramba din nas (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) ; Acum in concediu am fost la o manastire frumoasa de aici, tocmai pe varf de munte, la vreo 200 km de atena si mi s-a dat sa port braul Maicii Domnului, ni s-a citit ceva de preot si a zis sa nu ne pierdem increderea in dumnezeu, ca in nici o luna o sa-l sun sa-i zic ca sunt gravida si ca ma roaga sa-l botezam acolo;  (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Aug 23 2010, 08:52 AM
Post #178


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Iti doresc din tot sufletul sa ti se indeplineasca dorinta de a avea un copil (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oan@
post Aug 23 2010, 08:54 AM
Post #179


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 28
Joined: 22-August 10
From: GRECIA
Member No.: 9,056



Sa dea dumnezeu cori! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Tu ce ce te ocupi in tara, in ce domeniu lucrezi? 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post Aug 23 2010, 08:59 AM
Post #180


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Hot Bar & Lounge XXXVIII-eLady`s hot spot- intra aici si stam de vorba. Ca aici barfim (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Pages V  « < 16 17 18 19 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 07:51 AM