IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Tentativa de frauda, Ce votati?
Tentative de fradua
You cannot see the results of the poll until you have voted. Please login and cast your vote to see the results of this poll.
Total Votes: 29
Guests cannot vote 
Diana.
post Mar 16 2006, 11:13 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



A avut loc o tentativa de fraudare a concursului... care e cu atit mai penibila cu cit au fost 6 texte pentru 6 premii. Mai mare rusinea!
Cineva si-a creat un cont clona iar contul clona a a avut posturi numai in sectiunea concurs si s-a autovotat...
Adresele de email apartin aceleiasi persoane.
Ce credeti ca e de facut?
Pedepsim tentativa de furt sau o ignoram?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 17 2006, 09:52 AM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Eu propun sa nu se ia in calcul voturile persoanei care s-a autovotat. In fond, premiem povestea, nu persoana, parerea mea...

Varianta mai dura ar fi sa fie scoasa din concurs.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pink_step
post Mar 17 2006, 10:15 AM
Post #3


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 782
Joined: 6-February 06
From: neverland
Member No.: 187



si eu sunt de acord cu szimcsi. povestea conteaza, nu persoana... (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post Mar 17 2006, 10:21 AM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Ar fi interesant de aflat cine e?! (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mititik
post Mar 17 2006, 10:27 AM
Post #5


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



Eu deja am o banuiala despre cine este vorba! Mi se pare jenant! In fond si la urma urmei, pe oricare loc ar fi iesit, tot lua un premiu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post Mar 17 2006, 10:38 AM
Post #6


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Sper sa nu fie vorba de autoarea poveshtii 6. Am remarcat ca exita un user "Contrast" care face lobyy celei de-a 6-a povesti. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif) Pacat daca e asa pentru ca e chiar dragutza...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 17 2006, 10:42 AM
Post #7





Musafir






Pedeapsa capitala: dezvaluirea "persoanei" in cauza aici si ban pentru viitoarele concursuri.
Iar autovoturile sa nu fie luate in calcul, binenteles.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
catalina77
post Mar 17 2006, 10:49 AM
Post #8


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Din pacate trebuie sa fiu de acord cu Kalua...spun "din pacate", pentru ca e o masura drastica, dar trebuie ca pe viitor toata lumea sa dea dovada de fair-play. Asa mi se pare corect.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Mar 17 2006, 01:28 PM
Post #9


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



corect. masura radicala. (ps: eu macar mi-as fi pus un proxy.. ce naiba (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sleep.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laryysa
post Mar 17 2006, 03:55 PM
Post #10


niciodata sa nu spui niciodata
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,545
Joined: 12-December 05
From: Romania
Member No.: 93



Fetelor eu nu pot sa spun decat ca e RUSINOOOOOOOOS ce a facut "candidata" ..........


Diana am o mare rugaminte la tine , eu personal renunt la premiul care o sa il primesc (indiferent care ar fi chiar si ultimul ) si vreau sa il donez persoanei si daca vrea ii dau si biblioteca mea de acasa daca pentru ea conteaza partea materiala a concursului nu ideea de a impartasi ceva din sufletul ei fetelor de aici .


Sper sa nu fiu certata pentru faptul ca am recunoscut ca am o poveste in concurs (dar tinand cont de faptul ca nu am votat poate unele si-au dat seama ) insa o fac pentru ca refuz premiul care mi s-ar cuveni in favoarea celei care a trisat , ca sa-i arat ce conteaza cu adevarat aici .......................

Cu toate astea sper ca v-ati bucurat de povestea mea ( nu conteaza care e din cele postate ...... )


Si DA <<<Pedeapsa capitala: dezvaluirea "persoanei" in cauza aici si ban pentru viitoarele concursuri.
Iar autovoturile sa nu fie luate in calcul, binenteles.>>>> Exact cum a spus kalua (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 12:33 PM