IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Grupul Monti al utilizatoarelor eLady
scaii12
post Sep 1 2009, 09:51 AM
Post #21


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 543
Joined: 18-August 09
Member No.: 7,004



Mie la fata nu mi s-a parut ...cum ziceam, mi-ai parut f draguta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Sep 1 2009, 03:18 PM
Post #22


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



QUOTE(scaii12 @ Sep 1 2009, 03:11 PM) *
Fides, nu stiu de ce, dar ieri nu-ti vazusem albumul (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) . Cred ca azi sunt mai treaza, de aia l-am observat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Esti foarte draguta si nu mi se pare deloc ca ai avea kg in plus.
Melcri, vai, dar ce caine mare ai...e frumos rau!


Nu-i al meu,dar e drept ca e si foarte destept fara a avea vreo ora de dresaj stie sa -si apere prietenii.Acolo a venit sa-l mangai dupa ceafa cat il vezi tu de mare asa se rasfata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 1 2009, 03:22 PM
Post #23


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Melcri, e absolut superb cutulica! Iar tu pari incintata de apropiere. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ce rasa e? Pare un Dog de Bordeaux daca nu ma insel eu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Sep 1 2009, 03:56 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



QUOTE(Fides @ Sep 1 2009, 10:22 PM) *
Melcri, e absolut superb cutulica! Iar tu pari incintata de apropiere. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ce rasa e? Pare un Dog de Bordeaux daca nu ma insel eu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)



Ala e ! Vad ca te pricepi;iar eu sunt o fire foarte vesela si plina de energie!!!!! ..mereu;debordez si pentru asta probabil ca starnesc invidii,dar acum am o mare problema cu slabitul pentru ca va spuneam am tot luat kile si vreau sa pun punct;cred ca puteti sa ma ajutati si voi.Va pup.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 1 2009, 04:18 PM
Post #25


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



A, asta cu invidiile pare se ca e veche, eu nu mi-am dat seama de-abia dupa o viata intreaga. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Eh, noi sa fim santoase, ca belelele curg riu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Prima data nu am realizat ce rasa e, apoi l-am privit cu multa atentie pe cutulica. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pirigoce
post Sep 1 2009, 04:59 PM
Post #26


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 129
Joined: 6-July 09
Member No.: 6,785



QUOTE(Fides @ Sep 1 2009, 10:44 AM) *
In pozele alea aveam 25 de kilograme in plus... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)


Doamne, acum cred ca plutesti.Mie si in pozele pe care le-ai postat mi se pare ca arati super. O intrebare poate prea indrazneata, dar nu ma pot abtine: mai fumezi acum dupa ce ai inceput Monti ?
Si eu sunt o fumatoare, recunosc. Si nu m-am lasat nici acum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 1 2009, 05:05 PM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu, acum am vreo 7 kilograme in plus puse de la Tyrozol, adfica vreo 59. Insa doctorita a fost foarte multumita ca m-am ingrasat numai atit... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Si mi-a spus ca din punct de vedere medical asa sint tocmai bine. Dar am burta si solduri mari si fundul s-a latit, deci nu prea e bine.
Imi revin eu la 52 de kilograme... Oricum e oribil, iar am ramas fara multe haine pe masura ca tot ce imi era mare am dat de pomana. Insa nu imi pare rau deloc!

Da, fumez. Daca renunt si la asta o sa am impresia ca mi se refuza cam tot altfel. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Sep 1 2009, 06:15 PM
Post #28


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Vai de capul meu ce slaba esti;cu 59 de kg e foarte bine la inaltimea ta ,fides
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 1 2009, 07:28 PM
Post #29


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Crede-ma ca nu sint slaba si crede-ma ca nu am fost nicidata bete-n fund. Pur si simplu greutatea asta nu este buna pentru conformatia mea, obosesc mult mai repede, transpir, inclusiv doctorita dupa consult mi-a spus ca daca slabesc o sa fie mult mai bine desi greutatea mea nu e o tragedie si ca multi colegi de-ai ei ar spune ca e ok. Nu am fost niciodata obsedata de greutatea mea insa nu mai vreau sa ajung la 77 de kilograme ... Si daca nu stau nici cuminte , cumulate si medicamentele pentru tiroida, am toate sansele sa o si depasesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scaii12
post Sep 1 2009, 07:35 PM
Post #30


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 543
Joined: 18-August 09
Member No.: 7,004



Fides vezi, nu sunt singura care crede ca arati super. Daca vrei, poti sa incerci sa inlocuiesti tigarile cu narghileaua (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Ai incercat vreodata sa fumezi narghilea?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 03:37 PM