IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
Forum pentru femei - eLady.ro -> Here I go again...

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

Rating 5
Entries on Friday 19th January 2007

entry Jan 19 2007, 01:09 PM
Ati avut vreodata o zi din alea in care totul iti merge pe dos, dar atat de rau, incat nici macar nu mai ai puterea sa te enervezi sau sa te intristezi?

Eu am avut cateva astfel de zile in ultimele doua luni. Si fiecare din ele a fost mai rea ca precedenta. Insa, ce e ciudat e ca reactia mea la intamplarile aproape paranormale din aceste zile a inceput sa fie invers proportionala cu gravitatea situatiei. Daca la inceput ma enervam, boceam sau, ma rog, ma urcam pe pereti, in ultimul timp am inceput sa primesc "loviturile" cu mult calm. Azi sunt foarte calma. Aproape amuzata.De fapt, imi vine chiar sa rad. laugh.gif

Sa fie un semn bun sau o iau razna? Sau poate, doar, m-am obisnuit. nesigur.gif

Oricum, am inceput sa cred cu tarie ca unele lucruri pe care oricat ti-ai dori sa le poti avea, sunt interzise de Cineva acolo sus, iar acesta face orice sa ne impiedice sa punem mana pe ele. Si credeti-ma, am incercat! closedeyes.gif

Dar eu cand imi pun ceva in cap nu ma las cu una cu doua. Asa ca, Big Chief, mai amuza-ma cu zile din astea paranormale. Eu o sa rad si o sa incerc din nou, ca un copil caruia ii interzici sa faca ceva si, cand te intorci cu spatele, el chiar asta va face. biggrin.gif

« Next Oldest · It's all about me · Next Newest »

Comments

angeldust
post Jan 19 2007, 02:30 PM
Comment #1





Musafir






Eh...e o chestie pe care am invatat-o si eu in timp, ca prea putine lucruri merita cu adevarat sa te agiti pentru ele.
Go to the top of the page
post Jan 19 2007, 03:52 PM
Comment #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Adevarat graiesti! (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/biggrin.gif) Dar iti dai seama ca atunci cand ti se pune pata pe ceva, ti se pare ca merita. Si eu nu sunt obisnuita sa nu obtin ce vreau .
Go to the top of the page

 
« Next Oldest · It's all about me · Next Newest »
 
SMTWTFS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


My Blog Links


My Picture

1 user(s) viewing
1 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)

Search My Blog